Studia logistyczne w Gdańsku

0
1074

Logistyka to proces planowania, realizowania, kontrolowania i ekonomiczne przepływy surowców, wyborów gotowych oraz odpowiednich informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia klientów. Działania logistyczne obejmują realizacje, transport, pakowanie, kontrolę zapasów, realizacje zamówień, prognozowanie popytu i wiele więcej.

Dlaczego warto studiować logistykę w Gdańsku?

Jest wiele powodów, aby studiować w Gdańsku, chociażby to że miasto cieszy się powodzeniem u uczniów i zadowoleniem. Lecz dlaczego logistyka? Logistyka odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszych czasach i jest coraz bardziej potrzebna co oznacza, że mamy większą pewność po studiach zacząć pracę w danym zawodzie. Studia inżynierskie logistyka Gdańsk zostaniesz przygotowany do pracy w firmach o charakterze logistycznym, produkcyjnym oraz administracyjnym. Współpraca z SSW międzynarodowym otoczeniem biznesowym pozwala na odbycie praktyk. Pozwala na pracę w najbardziej prestiżowych firmach w Gdańsku czy Sopocie. Program logistyczny powstał z pracodawcami z branży logistycznej, podczas studiów masz możliwość odbycia darmowych kursów ze środków Uni Europejskiej co podnosi twoje kompetencje na rynku pracy.

Są różne przedmioty specjalnościowe takie jak:

– Projektowanie procesów produkcyjnych,
– Projektowanie systemów transportowych,
– Wsparcie informatyczne logistyki produkcji,
– Oznaczanie i identyfikacja materiałów w logistyce produkcji.

Ceny studiów logistycznych:

2200 zł stacjonarnie i nie stacjonarnie za semestr.

Jest możliwość zapłacenia w dwunastu ratach po 380 zł.

Czas trwania studiów to siedem semestrów

Studiując na logistyce posiadasz wiedzę z zakresu logistyki oraz ich zagadnień związane z planowaniem, projektowaniem, wdrażaniem, realizacją, a w późniejszych etapach kontrolą i nadzorem procesu transportu. Podsumowując zachęcam i polecam pójścia na studia inżynierskie logistyka Gdańsk, myślę że podałam wiele przykładów i zachęciłam. Podsyłam link do studiów logistycznych:
www.ssw-sopot.pl/logistyka/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]