Pomoc prawna dla firm transportowych i spedycyjnych

Branża transportowa należy do najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Wraz z rozwojem produkcji, importu i eksportu, popyt na usługi transportowe i spedycyjne z roku na rok wzrasta. Prowadzenie firmy przewozowej wiąże się jednak z wieloma ograniczeniami i wymaga rozległej wiedzy z zakresu prawa pracy, podatkowego oraz transportu.

Jak zabezpieczyć działalność firmy transportowej?

Działalność transportowa w obrocie krajowym i zagranicznym wymaga nieustannego śledzenia wciąż zmieniających się przepisów prawa. Właściciele firm napotykają też na wiele problemów związanych z ich interpretacją. Regulacje krajowe i międzynarodowe z zakresu transportu i spedycji są dość zawiłe i w większości przypadków niezbędna jest profesjonalna pomoc prawna. Właściciele firm transportowych i spedycyjnych mogą jednak liczyć na wsparcie Kancelarii Radcoweskiej. Radca Natalia Zielmachowicz, która w ramach stałej współpracy nie tylko przygotuje i dokona analiz zawieranych umów, ale także kompleksowo zajmie się sprawami firmy.

Jakie usługi obejmuje pomoc prawna dla firm transportowych i spedycyjnych?

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz, prowadzącą też serwis internetowy http://radcaprawny-trojmiasto.pl/, obejmuje przygotowanie niezbędnych umów i dokumentów, analizę ryzyka kontraktowego, doradztwo z zakresu transportu oraz spedycji krajowej i międzynarodowej, rozwiązywanie sporów, dochodzenie roszczeń, czy zastępstwo procesowe. Kancelaria udziela także porad związanych z prawem pracy, np. zatrudnianiem, czy czasem pracy kierowców.

Nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów może okazać się bardzo kosztowne w przypadku ewentualnej kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, czy Inspekcji Transportu Drogowego i tylko stała obsługa prawna z zakresu prawa pracy i transportu jest gwarantem bezpiecznej i legalnej działalności. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Kancelarii, właściciele firm mogą skupić się na tym, co chcą i potrafią robić najlepiej, czyli na bieżącej obsłudze i rozwoju firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]