Dlaczego nie upierać na wesele w samej Warszawie?

Dzień ślubu i wesela jest zawsze datą szczególną w życiu młodej pary. Będą do niej wracać wielokrotnie w ciągu swojego życia – rozmawiać o tym dniu, oglądać zdjęcia itd. Jednak planowanie i przygotowanie całej uroczystości potrafi trwać nawet wiele miesięcy.

Jak ślub, to i wesele

Dzień ślubu to przede wszystkim dwa istotne wydarzenia: sama uroczystość w kościele lub urzędzie oraz świętowanie, czyli wesele. Przeważnie z tym drugim bywa problem, jeśli chodzi o wybór miejsca: jak nie chodzi o samo miejsce, to o ceny, jak nie o ceny, to o dostępność sali w konkretnym terminie.

Przeważnie wiele osób zaczyna poszukiwać sali weselnej w centrum miasta lub chociaż w jego granicach. Niektórzy wręcz podkreślają, że najlepiej, gdyby miejsce świętowania było w miarę niedaleko kościoła lub urzędu, w którym odbyła się uroczystość zaślubin. I tu właśnie pojawia się problem: miejsca proponujące sale weselne są zazwyczaj tym bardziej oblegane, im bliżej centrum miasta się znajdują.

A gdyby tak poza Warszawą?

Coraz więcej osób poważnie rozważa wesele pod Warszawą. Powstaje tam coraz więcej atrakcyjnych miejsc, proponujących urządzenie przyjęcia weselnego. Dodatkowym plusem są atrakcyjne ceny i zazwyczaj malownicze okolice.

Dzisiaj można też coraz łatwiej zorganizować dojazd poza Warszawę do miejsca, gdzie ma się odbyć wesele. Jeśli weźmie się i to pod uwagę, nagle okaże się, że wesele wcale nie musi odbywać się niedaleko kościoła, w którym miał miejsce ślub. Wystarczy odpowiednio wcześnie zorganizować całą uroczystość i trzymać się później planu.

Wesele pod Warszawą to niekoniecznie duże odległości

Trzeba sobie też zdać sprawę, że nie każdy ma tak samo daleko pod Warszawę. Wiadomo – mieszkając bliżej centrum, ma się dalej do granic miasta. Jednak ślub bierze się raz w życiu i nie warto przejmować się odległościami, jeśli chodzi o organizację niezapomnianego dnia ślubu.

Przeważnie jest na to kilkanaście miesięcy. Trzeba bowiem dograć terminy i uroczystości, i wesela, cateringu oraz fotografa – i to bywa sporym wyzwaniem. W obliczu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, dojazd pod Warszawę na wesele okazuje się być w rezultacie przyjemną przerwą w trakcie świętowania. Poza tym i sam dojazd można zorganizować z klasą tak, aby kojarzył się z nowoczesną bajką. Jeśli wynajmie się elegancki i zarazem wygodny samochód, dzień ślubu i wesela może być jeszcze bardziej szczególny i niezapomniany.

Czyli i z samego przejazdu można zrobić przygodę, co dodaje niezwykłości całemu dniu. To sprawia, że wesele pod warszawą to po prostu jedna z tych opcji , które warto wziąć pod uwagę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]