Jak schudnąć bez efektu jo-jo

Zaczynasz kolejną dietę cud? Szybko tracisz na wadze a potem się okazuje, że kilogramy wracają? Schudnąć na dobre to znaczy zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się więcej ruszać.

Czasem wystarczą na prawdę małe zmiany żeby waga zaczęła spadać. Wśród tych, które najłatwiej ograniczyć możemy wymienić min.

  • zmniejsz kaloryczność potraw

  • jedz regularnie bez podjadania

  • ogranicz cukier w diecie

  • pij wodę

  • częściej wybieraj rower lub spacer zamiast auta

  • regularnie chodź na basen

  • wspomóż dietę suplementami

Największym wrogiem jest podjadanie pomiędzy głównymi posiłkami. Paluszki, ciasteczka, kawka ze śmietanką. Każda forma ruchu wpływa pozytwnie. Nie musimy chodzić na siłownię czy wylewać poty obiegając najbliższy park. Regularnie rozciągajmy ciało, chodźmy na spacery,  podczas godzinnego spaceru możemy spalić ponad 600 kcal, to bardzo dużo do tego na basen, po schodach zamiast windą.

Bezpieczne odchudzanie

Dieta powinna być dopasowana do sezonu, urozmaicona. Suplementy polecane na rozpoczęcie odchudzania to takie, które oczyszczą organizm, dodadzą energii i przyspieszą metabolizm. Polecanym preparatem jest laureat Bestseller Roku Law Business Quality BurnActive

BurnActive pomaga w bezpiecznym dla zdrowia chudnięciu, a do tego dostarcza do organizmu szereg pożytecznych dla niego substancji. Zawiera piperynę, ekstrakty z zielonej herbaty i guarany oraz pieprz cayenne. Preparat pomaga w szybszym spalaniu tłuszczu, obniża poziom choresterolu, przyspiesza metabolizm, dodaje energii, zmniejsza apetyt, oczyszcza organizm. Z tym produktem nie grozi nam krótkotrwały efekt i możemy cieszyć się zrównoważoną oraz w pełni bezpieczną redukcją masy ciała. By uzyskać pożądane efekty, należy zażywać Burn Active raz dziennie jedną kapsułkę w porze śniadania i popić preparat szklanką wody. Najlepiej stosować się ściśle do zaleceń określonych przez producenta. Wówczas można mieć pewność, że suplement diety będzie działał pozytywnie na nasz organizm.

Więcej znajdziesz na stronie medicot.pl

medicot.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]