Spośród różnych środków piorących warto zwrócić uwagę na markę Waschkonig, która jest dostępna w coraz większej ilości polskich sklepów oraz w Internecie. Poza tym, wiele osób przywozi ją prosto od naszych zachodnich sąsiadów. Marka Waschkonig jest bardzo interesującą alternatywą dla znanych i drogich środków piorących, a dzięki doskonałemu składowi oraz rewelacyjnym efektom jest coraz chętniej wybierana przez Polaków.

Dlaczego warto wybrać proszki Waschkonig?

Proszek do prania Waschkonig (więcej o tej marce można przeczytać na http://krolprania.pl/) to ekologiczna i niezawodna propozycja wśród środków do prania, która ma wszystkie niezbędne atesty i została przebadana w licznych testach. Poza niezawodnością, produkty tej marki nie działają szkodliwie na środowisko naturalne. Najbardziej popularne wśród klientów jest uniwersalny proszek do prania, a poza tym w ofercie znajdują się również ten do tkanin kolorowych, przeznaczony dla wrażliwej skóry – idealny dla dzieci oraz alergików oraz dedykowany do prania bieli. Od niedawna, ofercie jest również produkt o niesamowitym zapachu lawendy. Taki szeroki wybór pozwala szybko i pewnie dobrać odpowiednie środki do rodzaju tkanin w pralce. Ochrona kolorów czy też utrzymanie śnieżnej bieli to jeden z najważniejszych parametrów, na które zwracamy uwagę, wybierając odpowiedni proszek do prania. Wysoką skuteczność, ale również przyjemny zapach i cały szereg składników pielęgnacyjnych znajdziemy właśnie w produktach marki Waschkonig.

Wygodne rozwiązanie

Proszki są bardzo wydajną alternatywą dla innych środków piorących. Ich główną zaletą jest wydajność oraz możliwość dowolnego dozowania produktu w zależności od ilości prania i pojemności bębna. Poza tym to najbardziej skuteczna metoda prania, która pozwala usunąć nawet bardzo uporczywe plamy, a tkaninom utrzymać kolor lub śnieżną biel. Dzięki doskonałym właściwościom, proszek świetnie rozpuszcza się w wodzie, a poza tym nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień, ponieważ w jego składzie nie ma fosforanów i zeolitów.

Proszek do prania Waschkonig usuwa nawet uporczywe plamy oraz jest najbardziej wydajnym z wszystkich środków dostępnych na rynku. Także w tym aspekcie zdecydowanie wyprzedza droższą konkurencję. Nadaje się do stosowania zarówno w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. Co najważniejsze, produkty Waschkonig są przystępne cenowo i bardzo ekonomiczne dzięki dużemu skoncentrowaniu składników aktywnych.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że proszki Waschkonig są coraz częściej wybierane są przez Polaków i już na długo pozostają w naszych mieszkaniach.

[Głosów:3    Średnia:5/5]