Wiosna i lato to sezon wielu imprez rodzinnych. Dużo z nich, jak chrzciny, komunie oraz śluby wymagają od nas eleganckiego, formalnego stroju. Panowie mają ułatwione zadanie, gdyż na każdą z tych okazji mogą założyć ten sam garnitur zmieniając tylko koszule, ale panie potrzebuję więcej niż jednej sukienki. A do eleganckiej sukienki nie wypada iść na gołe nogi. Pończochy uciskowe sprawdzą się idealnie dla kobiet, które mają problemy z krążeniem, a mimo to chcą podczas ważnych uroczystości wyglądać elegancko. Pończochy uciskowe nowej generacji są eleganckie, ładne i pełnią funkcje zarówno zdrowotne, jak i estetyczne.
Często po różnego typu imprezach, na których jemy dużo, a także po spożyciu słodyczy mogą przydarzyć się nam kłopoty zdrowotne, a zwłaszcza zaparcia. Jeśli nie chcemy zgłaszać się z tym problemem do lekarza, możemy najpierw zastosować domowe sposoby. A najbardziej popularne domowe sposoby na ciężkie przypadki zaparcia to spożywanie suszonych śliwek i fig, sałatka ze startych buraków, czy wypicie szklanki siemienia lnianego z wodą. Sposoby te są wbrew pozorom bardzo skuteczne i powinny nam przynieść znaczną ulgę w zaparciach.
Ilekroć zaglądamy do Internetu czy prasy, zawsze znajdziemy tam wzmianki dotyczące GMO. Nie każdy jednak jest zorientowany w tym temacie i pojawia się wtedy pytanie: GMO – co to? A GMO to zmodyfikowane genetycznie rośliny i zwierzęta. Zapis o GMO musi znaleźć się na opakowaniu modyfikowanych produktu, aby konsument miał świadomość tego, co kupuje i mógł podjąć decyzję o wyborze.

http://www.journalofecologyandhealth.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]