Niezwykły domek dla lalek – najlepszy prezent dla twojej córeczki!

0
1203

Niemal każda mała dziewczynka uwielbia bawić się lalkami i marzy o możliwości odgrywania scen z domowego życia z ich udziałem – samotnie, z siostrami lub koleżankami. Spełnieniem jej marzenia może być domek dla lalek, który odwzorowuje jej wyobrażenia o dorosłym życiu albo przeistoczy się w zamek księżniczki. Czy nie chciałbyś jej w ten sposób uradować?

Domek, który każda dziewczynka zbuduje samodzielnie

Wiele dziewczynek marzy o tym, by domek dla lalek urządzić samodzielnie. Świetnym pomysłem jest więc kupienie dla niej takiego, który pozwoli jej na pełną kreatywność – “Modular House”. Wykonany jest on z elementów, które można dowolnie składać i rozkładać, bez wykorzystania żadnych narzędzi. Dzięki temu twoja córeczka nie będzie potrzebowała twojej pomocy, aby zmienić jego aranżację zgodnie ze swoimi preferencjami.

Co więcej, domek został wykonany z neutralnej sklejki, dzięki czemu można ozdobić go wzorami i kolorami zgodnie z gustem dziewczynki. Pozwól jej pomalować go tak, jak sobie tylko wymarzy, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze lepsza!

Dla tych, które lubią mieć łatwy dostęp do każdego piętra

Jeśli twoja córeczka należy do niecierpliwych dziewczynek i wszędzie chciałaby dostać się z łatwością i tak szybko, jak to tylko możliwe, idealną propozycją dla niej będzie domek dla lalek “Open Floor”, proponowany przez sklep zesklejki.com. Charakteryzuje się on otwartą budową, która umożliwia sięgnięcie do niego zarówno od góry, jak i od boku. Jest także niezwykle lekki w przenoszeniu, dzięki czemu twoja mała księżniczka ustawi go dokładnie tam, gdzie akurat pragnie się pobawić.

Domek ten świetnie sprawdzi się także w domu, w którym często bywają koleżanki, albo jeśli masz dwie lub trzy córeczki w podobnym wieku. Dzięki łatwości dostania się do środka, każda z dziewczynek znajdzie dla siebie dogodne miejsce i unikną kłótni, które mogłyby szybko popsuć zabawę.

Domek dla lalek niczym prawdziwy dom

“Magic Childhood” to propozycja dla tych dziewczynek, które chciałyby jak najlepiej odwzorować swój wymarzony lub rzeczywisty dom. Jest to jeden z największych domków, wyposażony w kilka pomieszczeń, do którego można dostać się dzięki odsłoniętej frontowej ściance. Będzie idealny do samodzielnej, jak i wspólnej zabawy, a dzięki swojej wielkości pozwoli na wyobrażenie sobie niemal każdej sytuacji, nawet zamku księżniczki.

Czy to tylko zabawka?

Zastanawiasz się jeszcze, czy warto inwestować w taki prezent? Jeśli tak, może przekona cię fakt, że domki dla lalek ze sklejki to nie tylko sposób na świetną zabawę. Jednocześnie pozwalają one bowiem na rozwinięcie kreatywności i wyobraźni, poprzez tworzenie nowych scenariuszy zabaw. Pomagają w rozwoju widzenia przestrzennego, porównywania wielkości, a także przyczyniają się do rozwoju talentów plastycznych, gdyż każdy z nich można pomalować w dowolny sposób.

Nie wątp więc, iż naprawdę warto zainwestować w tego rodzaju zabawkę. Poprzez interakcję z nią twoja córeczka na pewno będzie mogła nie tylko zaznać świetnej rozrywki, ale także nauczyć się nowych zdolności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]