Sala weselna Kaszuby

Wybór miejsca na wesele to nie lada wyzwanie – przed podjęciem tak ważnej decyzji przyjdzie Ci zapewne odwiedzać i oglądać wiele miejsc. Jeżeli głównym obiektem Twojego zainteresowania jest “sala weselna Kaszuby” (a nie oszukujmy się – ten rejon Polski jest bardzo bogaty w różnego rodzaju sale na różne imprezy okolicznościowe i wesela) i właśnie tę frazę najczęściej wpisujesz w wyszukiwarkę, to mam dla Ciebie pewną propozycję.

Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór

Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór znajduje się w miejscowości Ostrzyce, w województwie Pomorskim. Znajdziesz ją w samym sercu pięknego zielonego lasu, nieopodal wspaniałego, znanego w tym rejonie jeziora ostrzyckiego. Już sama lokalizacja robi wrażenie: do dyspozycji Twojej oraz Twoich gości zostanie oddana nie tylko sama sala, ale także piękne okoliczności przyrody, które można podziwiać chociażby przez okna tej właśnie sali. Podczas wesela każdy potrzebuje wyjść raz na jakiś czas zaczerpnąć świeżego powietrza – sala weselna Kaszuby Żabi Dwór umożliwia to w najlepszy możliwy sposób.

Ślub w plenerze

Żabi Dwór to nie tylko sala weselna Kaszuby – to także miejsce umożliwiające organizację ceremonii w plenerze! Serdeczna, życzliwa obsługa przygotuje dla Ciebie pięknie przystrojone zadaszenie, pod którym złożysz przysięgę swojej drugiej połówce. Goście w tym czasie będą siedzieć na wygodnych krzesłach. Wszystko to jest o wiele bardziej klimatyczne niż cztery białe ściany urzędu stanu cywilnego. Szum drzew, śpiew ptaków, błękit nieba, wpadające przez korony drzew promienie słońca…Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie lepsze otoczenie do zawarcia małżeństwa z osobą, którą kochasz?

Żabi Dwór to nie tylko sala weselna Kaszuby

Poza salą weselną Żabi Dwór oferuje pakiet innych usług, z których może skorzystać każdy z nas: singiel, rodzina z dziećmi, szef dużego przedsiębiorstwa wybierający się na imprezę integracyjną ze współpracownikami…A więc podsumowując: co – poza weselami – organizuje Żabi Dwór?

  • Komfortowe pokoje gościnne, z których mogą skorzystać zarówno goście weselni po całonocnej zabawie, jak i rodziny z dziećmi, szukające wypoczynku od miejskiego zgiełku. Niektóre z pokoi posiadają cudne balkony, z których roztacza się widok na piękno otaczającej przyrody. Do dyspozycji gości oddana została wiata grillowa, a z myślą o najmłodszych powstał wspaniały plac zabaw. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż Żabi Dwór przyjmuje Bony Turystyczne.
  • Imprezy firmowe – te zostały już wyżej wspomniane. Poza imprezami integracyjnymi Żabi Dwór oferuje także organizację różnego rodzaju konferencji.
  • Przyjęcia komunijne, chrzciny.
  • Studniówki i inne imprezy szkolne.
  • Różne imprezy okolicznościowe (urodziny, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie, osiemnastki itp.).

Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór – ciekawy, co jeszcze oferuje?

Jeżeli zainteresowała Cię ta sala weselna Kaszuby, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową www.zabi-dwor.pl. Znajdziesz tam informacje odnośnie innych, ważnych aspektów, których nie poruszono w tym tekście. Ciekawi Cię proponowane menu weselne? Chciałbyś obejrzeć zdjęcia całego obiektu? A może marzy Ci się noc spędzona w domku na bezludnej wyspie…? To ostatnie pytanie brzmi niezwykle intrygująco, nieprawdaż? Przekonaj się sam, jak bogatą ofertę przedstawia sala weselna Kaszuby Żabi Dwór! Zadzwoń lub napisz e-maila już dziś – nie pozwól, aby ktoś był od Ciebie szybszy i zgarnął Twój termin! A w razie jakichkolwiek pytań, nie krępuj się zadać ich niesamowicie uprzejmej obsłudze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]