Może się nam wydawać, że rok czy dwa lata różnicy w wieku dziecka to mało. Nic bardziej mylnego. Dzieci w wieku szkolnym mają zupełnie inne potrzeby związane z zabawkami, niż te młodsze. Czas przeznaczony na zabawę jest u nich znacznie krótszy, bo ograniczony obowiązkami szkolnymi. Zabawki ogrodowe mają zapewnić możliwość dużego wydatku energii w krótkim czasie lub wręcz odwrotnie – pozwolić na odpoczynek i wyciszenie.

Wiele preferencji zależy od temperamentu dziecka lub jego otoczenia – czy daną zabawką będzie się bawiło raczej samo, czy częściej w grupie rówieśników. Dzieci w wieku szkolnym intensywnie rosną. Zachęcajmy je do udziału w zabawach ruchowych – wzmacniają mięśnie, zapobiegając tym samym wadom postawy. Dziecko, które cały dzień siedzi i tylko gra na telefonie czy tablecie, będzie miało w niedługiej przyszłości problemy zdrowotne – nie będzie się prawidłowo, harmonijnie rozwijać.

Zabierzmy je więc na spacer, do ogrodu, na place zabaw – wszędzie, gdzie będą mogły przez zabawę poprawić swoją kondycję fizyczną.

Dla energicznych starszych dzieci polecamy przede wszystkim trampoliny, pojazdy na akumulator takie jak quady i traktory, a także zjeżdżalnie, namioty ogrodowe oraz piłki.

Dla spokojniejszych dzieci w wieku szkolnym, mamy szeroki wybór zabawek edukacyjnych, kreatywnych czy zręcznościowych takich jak np. – piłkarzyki.

Wszystkie dzieci w wieku szkolnym chętnie biorą udział w tradycyjnych zabawach sportowych – piłka, jazda na rowerach czy hulajnogach zawsze gromadzą dzieci do wspólnej zabawy.

Produktem, który uwielbiają dzieci starsze jest bez wątpienia trampolina. Nie ma lepszego sposobu na rozruszanie się po dniu w szkole jak właśnie skoki na trampolinie – znika stres, poprawia się kondycja i krążenie – świetna zabawa gwarantowana.

Ideał do tego typu aktywności to Trampolina Berg Champion 380 cm Deluxe Twin Spring Gold.

Trampoliny Berg to sprzęt o najwyższej jakości, wyposażony w ekstremalnie mocne maty do skakania, zamocowane na bardzo solidnych innowacyjnych podwójnych sprężyn TwinSpring Gold, które są dłuższe, mocniejsze, bardziej elastyczne i nie ulegają korozji. Konstrukcja trampoliny została wzmocniona – stalowe połączenia są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy zostały ponadto zabezpieczone dzięki powłoce z cynku. Trampolina jest wyposażona w samozamykająca się siatkę, zabezpieczająca dziecko przed wypadnięciem poza obszar skakania. Opcjonalnie można dokupić drabinkę z bardzo praktyczną kieszonką na buty.

Trampolina wspaniale nadaje się na prezent komunijny lub z okazji Dnia Dziecka. Jest naprawdę duża – ma średnicę 380 cm co pozwala na jednoczesne korzystanie przez kilkoro dzieci. Całość jest bardzo łatwa w montażu. Firma Berg gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo – Tampolina Berg Champion 380 cm Deluxe Twin Spring Gold to gwarancja dobrej zabawy na wiele lat.

Zapraszamy do zakupów internetowych i stacjonarnych w brykacze.pl – nasz sklep oferuje tysiące zabawek dla dzieci – pogrupowanych w czytelnych dla Kupującego kategoriach wiekowych. Proponujemy zabawki renomowanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbamy o jakość oferowanych produktów, bo dobro dziecka jest dla nas najważniejsze. Najlepsze ceny łączymy z najszybszą wysyłką – znakomitą większość wystawionych towarów, mamy już u siebie w magazynie. Zamówienia złożone do godziny 14:00 (w dni robocze) wysyłamy bezpośrednio po zakupie przedmiotu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowości – bardzo duży wybór zabawek ogrodowych i outdoorowych m.in. trampoliny, dmuchańce, hulajnogi, huśtawki – wszystko czego może potrzebować dziecko by wesoło bawić się na świeżym powietrzu.

[Głosów:4    Średnia:5/5]