Udany wybór i zakup fotelika samochodowego

0
4642

Właściwy wybór nowego fotelika do samochodu jest istotne, ponieważ wchodzi w grę bezpieczeństwo najmłodszych. Dzięki temu, że potrzeba ta jest zrealizowana, podróż może być przyjemna oraz bezstresowa. Wybór dopasowanego fotelika powinien opierać się na tym, czy jest on praktyczny oraz wydajny.

Fotelik samochodowy powinien wyróżniać się: solidnością wykonania, praktycznością, systemami zabezpieczeń oraz ogólną wygodą obsługi fotelika. Idealny fotelik samochodowy to ten posiadający wymagane atesty bezpieczeństwa oraz zaliczone testy zderzeniowe. Wszystkie te czynniki powinny zadecydować o tym, że wybrany fotelik spełnia postawione mu wymagania, więc łatwiej wtedy rodzicom podjąć właściwą decyzję.

Fotelik Cybex Juno M-Fix, to wydajny oraz wygodny fotelik samochodowy, który jest niezwykle lekkim fotelikiem, waży on 6,4 kg. Bez przeszkód można przenieść fotelik z jednego pojazdu do drugiego, bez większego wysiłku. Fotelik ten jest łatwy w obsłudze oraz komfortowy dla przewożonego w nim dziecka. Wyposażony jest w nowoczesne systemy chroniące dziecko przez skutkami niebezpiecznych kolizji drogowych.

Posiada wysoko rozwiniętą ochronę boczną w postaci panelu, znajdującemu się nad nogami oraz tułowiem dziecka. Dodatkowo na wysokości główki dziecka, po zewnętrznej stronie fotelika Juno, znajdują się plastikowe wypukłe wybrzuszenia (System L.S.P Plus), które służą pochłanianiu pierwszej, silnej energii, która w chwili wypadku nie dotrze do dziecka. Oparcie fotelika jest regulowane, można je dopasować odpowiednio do kanapy samochodu, podobnie regulowany jest zagłówek fotelika.

Fotelik Cybex Juno M-Fix wykonany jest z oddychających materiałów, co powoduje, że zachowana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza między dzieckiem a fotelikiem. Fotelik posiada system ISOFIX, dzięki któremu montaż fotelika jest niezwykle łatwy, a dodatkową zaletą jest, że fotelik jest wtedy stabilniejszy. Tapicerka fotelika nadaje się do prania w temperaturze 30 stopni. Fotelik dostępny jest w kilku dowolnych i ciekawych kolorach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]