Zakończenie roku szkolnego wiąże się dla Państwa z czasem wytężonej pracy, pogodni i stresu. Zakończenie roku szkolnego, to także czas podsumowań, czas analitycznych rad pedagogicznych, podczas których niejednokrotnie zmęczenie i stres dają o sobie znać.

Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa wysiłku, zaangażowania w niesieniu oświaty kaganka w globalnym świecie, dlatego z myślą o nauczycielach przygotowaliśmy naszą ofertę Zapraszamy bardzo serdecznie do, Ogrodu Przysmaków” w Chludowie. Nasz hotel mieści się w urokliwym zakątku Wielkopolski, 15 km od Poznania, przy drodze nr 11 w kierunku Piły, wśród zieleni pól i lasów. Atmosfera, jaką ma w sobie nasz hotel, stylowe jego wnętrza, w pełni wyposażona sala konferencyjna, cisza wszechogarniająca, sprzyja czasowi wytężonego wysiłku przy opracowywaniu wniosków na przyszły rok szkolny. Zdajemy sobie sprawę, że pojęcie ewaluacji wewnętrznej, dla wielu z Państwa, brzmi groźnie”- czy jednak tak być musi? Niekoniecznie, gdyż tylko u nas podczas przerwy w obradach odetchną Państwo świeżym powietrzem podczas spaceru po przynależnym do obiektu parku, albo przy filiżance kawy podanej na tarasie ( a jak będzie niesprzyjająca pogoda to w naszym salonie retro)

Nasz region to bogata tradycja, my proponujemy Państwu spotkanie z tradycją, od kuchni”, gdyż ofercie naszego menu znajdują się przede wszystkim bogate w smaki potrawy regionalne, a wśród nich króluje….
W trakcie trwania konferencji zapewniamy: w pełni wyposażoną salę konferencyjną serwis kawowy, ciasto i wodę mineralną, obiad … Zorganizujemy także dla Państwa spotkanie i poznanie historii klasztoru Ojców Werbistów. Gdy dzień będzie się chylił ku zachodowi proponujemy Państwu ognisko albo grill. Istniej także możliwość noclegu. Szczegóły oferty dostosujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do odwiedzenia nas.
Gwarantujemy wysoki standard usług, niezapomniane wrażenia. Pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa czasem wytężonej pracy, oraz odpoczynku, relaksu, a przede wszystkim będzie dla Państwa preludium do rozpoczynających się wakacji.

Pragniemy zaznaczyć, że w naszym hotelu istnieje także możliwość: plenerowego zorganizowania spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wigilii, odbycia konferencji szkoleniowych. Bardzo często odwiedzają nas grupy zorganizowane udające się do stolicy Wielkopolski do teatru lub kina. Pracujemy 24/24 godziny, dlatego nie będzie dla nas stanowiło problemu przygotowanie, dla Państwa ciepłej kolacji, którą zamierzają Państwo spożyć po uczcie duchowej.

Nasz hotel jest przyjazny i panuje w nim rodzinna atmosfera. Każdego odwiedzającego gościa taktujemy z należytym szacunkiem. Ogród Przysmaków ma w sobie magię i klimat, czego dowodem są powroty naszych gości tu do Chludowa.

http://szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWybór felg
Następny artykułPrawdziwa obrona życia