Jak korzystać z karty lojalnościowej TchiboCard w sklepach stacjonarnych Tchibo?

0
1111

Korzystanie z karty lojalnościowej w sklepach stacjonarnych Tchibo jest bardzo proste. Jeśli nie masz przy sobie plastikowej TchiboCard, użyj wirtualnej karty w aplikacji mobilnej. Uczestnictwo w programie lojalnościowym Tchibo daje Ci szereg korzyści zarówno podczas zakupów w sklepach firmowych marki, jak i na tchibo.pl

Co to jest TchiboCard i jak przystąpić do programu lojalnościowego Tchibo?

TchiboCard to karta lojalnościowa wydawana uczestnikom programu lojalnościowego Tchibo, która obowiązuje podczas zakupów w sklepie internetowym i we wszystkich sklepach stacjonarnych firmy. Przystąpienie do programu jest darmowe – wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny. Możesz to zrobić:

  • Na stronie internetowej Tchibo pod adresem: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html;
  • W aplikacji mobilnej na telefon komórkowy (do pobrania w Google Play lub App Store);
  • W dowolnym sklepie stacjonarnym Tchibo.

W sklepie zaraz po rejestracji dostaniesz tymczasową, papierową kartę a przy rejestracji przez internet (strona lub aplikacja) otrzymasz swój indywidualny numer mailem. W obu przypadkach 3-4 tygodnie później otrzymasz plastikową TchiboCard pocztą na adres wpisany w formularzu rejestracyjnym. Oprócz fizycznej karty lojalnościowej możesz też korzystać z wersji wirtualnej w aplikacji. Przystępując do programu lojalnościowego przez internet możesz od razu założyć też konto do zakupów online.

Jakie przywileje daje karta lojalnościowa Tchibo?

Program lojalnościowy Tchibo to szereg korzyści, które szybko odczujesz. Dzięki TchiboCard zyskujesz:

karta lojalnościowa Tchibo

  1. Darmową dostawę do domu przy zakupach w sklepie internetowym Tchibo (każdorazowo zyskujesz minimum 12,50 zł);
  2. Dostęp do specjalnych, niższych cen TchiboCard, które obowiązują na wybrane produkty z najnowszych kolekcji. Co tydzień bestsellery z oferty Tchibo kupisz taniej nawet o 20 złotych.
  3. Zniżki na dowolne, wybrane przez Ciebie produkty. Za każdą wydaną złotówkę dostajesz Ziarno, a gdy zbierzesz ich 100 lub więcej, możesz je wymienić na rabat podczas kolejnych zakupów.
  4. Sezonowe kupony zniżkowe na produkty dopasowane do bieżących wydarzeń i pory roku;
  5. Oferty na szybsze zbieranie Ziaren, czyli punktów lojalnościowych, które pomogą Ci uzbierać większe rabaty, niż przy przeliczniku 1 złotówka – 1 ziarno.
  6. Urodzinową niespodziankę – wystarczy, że przy rejestracji do programu lojalnościowego Tchibo podasz datę urodzenia, a w okolicy swoich urodzin otrzymasz maila z informacją o prezencie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej firmy.

Dodatkowo od listopada jest nowy, bardzo atrakcyjny benefit. Tylko z TchiboCard można skorzystać z promocji zwanych Święto kawy 2+1 oraz Święto Cafissimo 4+1.

Korzystanie z karty lojalnościowej TchiboCard

Korzystanie z karty lojalnościowej TchiboCard podczas zakupów w sklepach stacjonarnych

Jeśli robisz zakupy w sklepie stacjonarnym Tchibo, sprzedawca przy kasie powinien poprosić Cię o kartę lojalnościową, zanim zacznie skanować produkty. Możesz okazać plastikową TchiboCard lub jej mobilną wersję – wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji na telefonie komórkowym.

Gdy kupujesz produkty, na które obowiązują aktualnie niższe ceny dla uczestników programu lojalnościowego, zniżki zostaną uwzględnione na rachunku. Na Twoje konto automatycznie trafią też nowe Ziarna za dokonane zakupy.

Jeżeli chcesz wymienić Ziarna, które już masz, na zniżkę na dowolne, kupowane akurat produkty, poinformuj kasjera, ile Ziaren chcesz wykorzystać. Rachunek zostanie pomniejszony o wartość odpowiadającą liczbie wymienianych Ziaren. Jeśli pokryją one w całości kwotę zakupów, sprzedawca z przyczyn księgowych może poprosić Cię o symboliczną opłatą w wysokości 1 grosza.

Gdy składasz zamówienie w na stronie internetowej Tchibo.pl, a odbierasz je w sklepie stacjonarnym, możesz zadecydować o wymianie Ziaren na zniżki już podczas zamawiania produktów. Decyzję powinnaś jednak potwierdzić przy odbiorze zamówienia, okazując kartę lojalnościową TchiboCard. Możesz też wtedy dowolnie zmienić liczbę Ziaren, które wymieniasz na zniżki.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:2    Średnia:3/5]