E-opieka nad dziećmi

Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają dzisiaj na wiele. Dzięki kamerom jesteśmy w stanie zdalnie obserwować co dzieje się w naszym domu pod naszą nieobecność, możemy porozmawiać z osobą przebywającą na innym kontynencie, czy wygodnie, zdalnie otwieramy drzwi i okna oraz gasimy światło telefonem komórkowym. A czy wiesz, jak wykorzystać nowe technologie, by poprawić komfort życia i dać jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa dziecku? Z pomocą przychodzi sklep Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ z produktami oraz usługami do ochrony zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Dyskretna kontrola rodzicielska może być prosta i szybka. Wystarczy niepozorny smartwatch z GPS oraz aplikacja, która pozwoli opiekunowi w każdym czasie i w dowolnym momencie sprawdzić, co dzieje się z jego synem lub córką. Jak to działa?

Bezpieczna Rodzina dla Twojego dziecka

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajduje się szeroki wybór smartwatchy z GPS. Dostępne są one w różnych kolorach, a rodzic z łatwością dopasuje model zegarka do wieku swojego dziecka. Najprostszy inteligentny zegarek może obsłużyć już kilkulatek. Dla starszych uczniów warto wybrać urządzenia z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem i dodatkowymi funkcjami, takimi jak chociażby krokomierz, budzik, latarka, czy aparat. Wszystkie modele łączy jednak jedno – są doskonałym sposobem na zdalną opiekę. Dlaczego?

Bezpieczna Rodzina – atuty urządzeń i aplikacji

Bezpieczna Rodzina dla Twojego dziecka

Wszystkie dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina smartwatche z GPS dla dzieci to zminiaturyzowane telefony, które odbierają i wykonują połączenia. Są także swego rodzaju lokalizatorem GPS, który zawsze ułatwi precyzyjne określenie miejsca, w którym znajduje się dziecko. Urządzenia kompatybilne są z dedykowaną aplikacją, dzięki której rodzic o dowolnej porze może sprawdzić, co dzieje się z jego pociechą. W swoim telefonie opiekun widzi, gdzie jest jego syn lub córka, może uruchomić dyskretną funkcję nasłuchu, ustawić strefy bezpieczeństwa, czy zweryfikować historię miejsc i tras, którymi poruszało się dziecko. Co więcej, już w kilka sekund odbiera powiadomienie SOS wysłane przez pociechę z zegarka, które otrzymuje wraz z najszybszą trasą dotarcia do syna lub córki potrzebujących pomocy. Smartwatch z GPS to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu zawsze będziesz w kontakcie ze swoimi bliskimi.

Bezpieczna Rodzina – profesjonalne podejście do kwestii bezpieczeństwa

Bezpieczna Rodzina

Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku od ponad 15 lat. Nieustanne inwestycje w kwestie związane z bezpieczeństwem pozwalają nam dokładnie i precyzyjnie odpowiadać na wszelkie potrzeby odbiorców naszych usług. Zaufało nam już 1 Milion Klientów, współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Play, Plus i T-Mobile. Tworzymy szeroki ekosystem, w którym chronimy wszystko, co dla Ciebie cenne – Twoich bliskich oraz wartościowe przedmioty. Jeżeli zależy Ci na poprawie komfortu codziennego życia, jeżeli nie chcesz więcej martwić się o dzieci, dziadków, czy rodziców – wybierz rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny i bądź spokojny mając wszystko pod kontrolą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]