Czym zajmuje się gabinet stomatologiczny NeoDentis

NeoDentis jest to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdyni. Zajmuje się on świadczeniem usług stomatologicznych na terenie Trójmiasta już od roku dwa tysiące czwartego.

Gabinet stomatologiczny NeoDentis dysponuje znakomicie przygotowanym do pracy i doświadczonym personelem, wysokiej jakości sprzętem dentystyczny, dobrze wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi oraz najnowocześniejszymi metodami leczenia. Wszystkie te i inne potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej www.dentystagdynia.pl

W NeoDentis znajdują się dwa gabinety do zabiegów oraz jeden do diagnostyki rentgenowskiej, gdzie wykonywane są zdjęcia punktowe oraz panoramiczne zębów. Gabinety te są bardzo nowocześnie wyposażone w bardzo zaawansowany technicznie sprzęt, który znakomicie wspomaga awangardowe techniki leczenia. Na wyposażeniu znajduje się mikroskop zabiegowy do leczenia kanałowego, urządzenia do szczelnego wypełniania kanałów i mierzenia ich długości oraz dwa cyfrowe aparaty do diagnostyki rentgenowskiej.

Cały proces leczenia oraz okres po zabiegach może być w zależności od potrzeby wspomagany poprzez laseroterapię. Sprzęt wykorzystywany do wszystkich zabiegów jest nie tylko bardzo nowoczesny i funkcjonalny, ale przede wszystkim bezpieczny dla pacjentów. Podobna sprawa ma się z materiałami stomatologicznymi używanymi do leczenia, które są bardzo trwałe oraz doskonale sprawdzone.

W swojej ofercie NeoDentis dysponuje głównymi i najczęściej wykonywanymi zabiegami w zakresie stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego, protetyki, stomatologii dla dzieci, chirurgii stomatologicznej oraz wszczepienia implantów zębowych i rentgenowskiej diagnostyki zębów.

W ramach chirurgii stomatologicznej NeoDentis przeprowadza zabiegi, które obejmują implanty zębowe, odbudowę kości, zamykanie zatok zębowych, usuwanie torbieli, badania histopatologiczne, przeszczepy tkanek miękkich i wile innych, których listę można znaleźć na stronie www.dentystagdynia.pl

Ceny zabiegów zależne są od rodzaju zabiegu oraz pojedynczego przypadku stomatologicznego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]