Ideal Lux i Fabbian to dwie bardzo znane firmy zajmujące się produkcją oświetlenia. Którą z nich lepiej jest wybrać? Na to pytanie nie można dać jednoznacznej odpowiedzi! Wszystko bowiem zależy od tego, jakie są nasze preferencje, jaki styl aranżacji wnętrz wolimy i generalnie – jaki obraz siebie chcemy pokazać naszym gościom. Aby łatwiej było zdecydować warto pokrótce opisać obydwie firmy.

Fabbian – włoskie nowoczesne oświetlenie

Firma Fabbian pochodzi z Włoch. Nikogo zatem nie zdziwi fakt, że wszystkie produkty tej marki posiadają w sobie niepowtarzalny rys elegancji i prostoty właściwy praktycznie wszystkim włoskim wyrobom. Jednak tym, co szczególnie wyróżnia tę firmę na tle innych jest ich modernizm. Oświetlenie Fabbian posiada oryginalne formy i kształty. Co więcej – lampy Fabbian cechują się ciekawym połączeniem materiałów właściwym tylko nowoczesnym rozwiązaniom.

Ideal Lux – współczesna klasyka

Oświetlenie Ideal Lux ma zaś wyjątkową cechę, dzięki której stało się naprawdę znane i cenione. Lampy Ideal Lux zachowują bowiem kształty swoich poprzedników z innych epok – ogromnych kryształowych żyrandoli czy kwadratowych kinkietów. Z drugiej jednak strony ciekawe połączenie drewna, dmuchanego szkła, kryształów i innych materiałów sprawia, że są to lampy nowoczesne. Dzięki takiej unikalnej współczesnej klasyce lampy Ideal Lux świetnie wpasowują się zarówno w klasyczne, jak i w nieco bardziej modernistyczne wnętrza.

Na koniec warto jeszcze dodać, że oczywiście obydwie firmy cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość produktów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]