Wózek Baby Design z serii Mini – najmniejszy z możliwych

0
1423

Każdy, kto zalicza się do kręgu osób ceniących funkcjonalność, wygodę i proste użytkowanie, nie powinien przejść obojętnie obok wózków Baby Design z serii Mini. To bowiem jeden z tych akcesoriów dziecięcych, który w fenomenalny sposób potrafi umilić rzeczywistość, związaną z dalekimi wędrówkami czy podróżowaniem. Jego nazwa nie jest dziełem przypadku, albowiem to najmniejszy z wózków, jaki w swojej ofercie posiada producent. Jednak pomimo swoich niewielkich rozmiarów, doskonale sprawdza się na wielu polach użytkowania, zapewniając wysoki poziom wygody i komfortu.

Jesteś aktywnym rodzicem? Wybierz Baby Design!

Wózek z serii Mini to najlepsze rozwiązanie z możliwych dla wszystkich opiekunów, którzy ponad wszystko stawiają na aktywny tryb życia, zarówno jeśli są to samochodowe wojaże, jak i piesze wycieczki. Jest wyjątkowo wygodny, bez najmniejszych problemów składa się do kompaktowych rozmiarów, zaś w trudnym terenie zapewnia najwyższy poziom satysfakcji, dzięki wyczuwalnej i zarazem wydajnej amortyzacji. Skrętne przednie koła pozwalają na swobodne manewrowanie, zaś regulowane oparcie i podnóżek będzie gwarantem wygodnego podróżowania dla małego użytkownika.

Estetyka – równie ważna

Niezwykle lekki wózek Baby Design z serii Mini to produkt, który spełni najwyższe oczekiwania współczesnych rodziców. Dotyczy to zarówno zastosowania wysokiej jakości materiałów, zaprojektowania solidnej konstrukcji, jak i wykorzystania interesującej kolorystyki. Kilka opcji kolorystycznych do wyboru pozwoli na kupno idealnego modelu dla chłopca, jak i dziewczynki. Co więcej, w najnowszej wersji producent dodatkowo zastosował klin poszerzający w budce, który przekłada się bezpośrednio na komfort przewożenia w najbardziej słoneczne dni.

Bezpieczeństwo

Nie od dziś wiadomo, że produkty przeznaczone dla dzieci muszą spełniać restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku Baby Design – wózki wyposażone są w hamulec blokujący jednocześnie tylne koła, co w dużej mierze przekłada się na ochronę dziecka. Do tego 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi oraz barierka ochronna z możliwością regulacji lub demontażu.

Wyposażenie dodatkowe

O tym, że diabeł tkwi w szczegółach, wie z pewnością każdy. Podobnie jest w przypadku produktów marki Baby Design. Wózek z serii Mini, oprócz swojego podstawowego wyposażenia, posiada również elementy dodatkowe, które jednak w znacznej mierze przekładają się na radość i wygodę użytkowania. Mowa oczywiście o swobodnej regulacji oparcia, aż do pozycji leżącej, dzięki czemu malec w każdej chwili może uciąć sobie komfortową drzemkę. Na przyjemność użytkowania wpływa również duży kosz na zakupy pod stelażem wózka oraz osłonka na nóżki, będąca sprzymierzeńcem podczas spacerów w niepogodę.

Artykuł powstał we współpracy z https://babyhit.pl/firm-pol-1308137284-Baby-Design.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]