Woda Voss jest to wyjątkowy produkt, który posiada właściwości zdrowotne. Na czym polega fenomen tej wody? Przede wszystkim, jest to jedna z najczystszych wód artezyjskich. Warto wiedzieć, iż jest ona chroniona przez skały oraz lód przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

Ta wspaniała oraz niezwykle wyjątkowa woda norweska posiada ciekawy, lekko kwaskowaty smak. Woda Voss pochodzi z lodowca. Warty jest również uwagi fakt, iż wyżej wymieniona woda, charakteryzuje się niskim stopniem mineralizacji. Dzięki temu, jest ona niezwykle miękka i bardzo delikatna w smaku.

Na podstawie tej czystej wody, można przyrządzić wspaniałe, zdrowe potrawy. Dzień rozpoczęty od szklanki tej wody zdecydowanie wpłynie pozytywnie na cały organizm. Butelka wody wykonana jest z wysokiej jakości szkła. Posiada ona również ciekawe oraz niebanalne wzornictwo.

Butelka posiada walcowaty i podłużny kształt. Zaprojektował ją sam Neil Kraft, czyli były dyrektor kreatywny domu mody Calvin Klein. Z pewnością, fakt ten, czyni tę wodę jeszcze bardziej ekskluzywną oraz luksusową. Zdecydowanie warty jest również uwagi fakt, iż woda ta występuje w różnych wariantach smakowych. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią smaku samej wody naturalnej.

Wyżej wymieniona woda Voss jest dostępna do kupienia w sklepie amus.pl i występuje w następujących wariantach, jako: niegazowana, gazowana, o smaku mandarynki i trawy cytrynowej oraz o smaku cytryny i ogórka. Każda wersja smakowa charakteryzuje się wybornym oraz niepowtarzalnym smakiem, więc z pewnością warto spróbować każdego wariantu.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]