Walkkings - Pierwsze buty twojego dziecka

Walkkings to absolutna nowość na rynku obuwniczym; to produkt stanowiący połączenie wszystkiego, co korzystne i trwałe. Obuwie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Poszukujesz pierwszych butów dla swojego dziecka? W takim razie sięgnij po Walkkings!

Często zdarza się, że rodziców oblewają swoiste „zimne poty” w chwili, gdy muszą oni… założyć buty swoim pociechom. O ile w tej sytuacji mamy wpływ na opracowanie systemu współpracy z żywiołowym maleństwem, o tyle na pewne elementy obuwia już nie. Oczywiście staramy się zakupić jak najlepsze i najwygodniejsze buciki dla naszych pociech, ale często kończy się to… fiaskiem. By uniknąć problemów i niepotrzebnych stresów, stworzono rozwiązanie niebanalne, nowoczesne  i co najważniejsze – praktyczne.

Walkkings – pierwsze buty dla dziecka

Walkkings to absolutna nowość na rynku obuwniczym; to produkt stanowiący połączenie wszystkiego, co korzystne i trwałe. Obuwie, obok którego nie da się przejść obojętnie. O co – konkretnie – chodzi? Mówiąc wprost; są to buty dla niemowlaka, służące do nauki chodzenia. Te pierwsze buty w życiu dziecka są kompletną nowością na polskim rynku obuwniczym. Produkowane na terenie Unii Europejskiej z ogromną starannością oraz pasją. Co ciekawe – są one szyte ręcznie!

Buty do nauki chodzenia

walkkings9

Najwyższej klasy materiały przechodzą przez dłonie specjalistów, którzy najpierw kreują, a następnie wdrażają w życie tworzenie tych innowacyjnych butów dla najmłodszych. Inny, istotny fakt, to stuprocentowe oddychanie, żadnych ograniczeń czy ucisków dla małych stópek. Modele są wyposażone w najlepsze z możliwych podeszwy, projektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i higienę naszych dzieci. Buciki posiadają wypustki, które skrzętnie chronią przed poślizgnięciem się naszej pociechy. Jest to bez wątpienia korzystne i przemyślane rozwiązanie. Zadbano o to, by omawiana podeszwa była miękka, co odgrywa dużą rolę w nauce chodzenia. Jest dopasowana do stopy dziecka, pracującą wraz z nią.

walkkings8

Walkkings to też buty, które nie tylko mają cechy kilku czy kilkunastu innych modeli. To innowacyjność przez duże „I”. Jako pierwsze posiadają one nowoczesne zapinanie pod postacią zameczka, który zaczyna się od boku nóżki i rozciąga się w poprzek podeszwy. Teraz zakładanie butów swojemu dziecku stanie się czystą przyjemnością! Materialnie, cenowo czy pod kątem zdrowotnym; buty Walkkings to najwyższa jakość branży obuwniczej.

Buty do nauki chodzenia Walkkings można także kupić w internetowym sklepie dziecięcym e-babsytuff.pl

[Głosów:28    Średnia:3.4/5]