Trafione prezenty dla całej rodziny

Nie szukaj dłużej prezentów dla całej rodziny. Przeczytaj nasze propozycje i wybierz te, które podbiją serca Twoich bliskich. Spraw, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia zapisały się w ich pamięci jako wyjątkowe i najlepsze dotąd. Czym zatem ich zaskoczyć?

Prezent dla niej

Szukasz podarunku dla swojej kobiety, przyjaciółki lub mamy? Zamiast wręczać jej uniwersalny kubek, ramkę czy świeczkę, postaw na coś, co przyda jej się na co dzień. Weźmy na przykład takie gadżety urodowe: lokówkę, prostownicę czy depilator. Jakie włosy ma Twoja bliska? Czy lubi je układać? A może woli zabiegi kosmetyczne na twarz? Wówczas wybierz dla niej odprężający masażer poprawiający ukrwienie ciała i redukujący zmarszczki.

Jeśli Twoja bliska wydaje krocie na paznokcie hybrydowe robione u kosmetyczki, podaruj jej urządzenie do wykonywania tego zabiegu w domu. Zaoszczędzi nie tylko pieniądze, ale i czas. Będzie mogła wypróbować więcej wzorów. Poza tym będziecie mieli więcej czasu dla siebie.

Prezent dla niego

Prezent dla niego

Czasem trudno wybrać coś dla faceta. Kosmetyki? Alkohol? Krawat? Skarpety? Zapewne przerobiłeś już wszystko. Tym razem postaw albo na coś niematerialnego: karnet na siłownię, prenumeratę magazynu, subskrypcję na portalu z filmami lub muzyką, albo jednak materialnego: gadżet elektroniczny.

Panowie też lubią dbać o urodę, więc jeśli chodzi Ci po głowie coś elektronicznego i jednocześnie urodowego, wybierz trymer lub golarkę. Dla sportowców jako prezent sprawdzi się zegarek sportowy, smartwatch lub opaska fitness. Pozwoli im planować treningi, notować osiągnięcia i udoskonalać ćwiczenia. Na dużo więcej pozwoli jedynie smartwatch – to inteligentne przedłużenie smartfona.

Prezent dla dziecka

Co kupić młodemu człowiekowi, by nie był to kolejny zbędny gadżet rzucony w kąt lub – co gorsza – przedmiot, od którego się uzależni? W ostatnim czasie popularnością cieszą się roboty zabawki dla dzieci. Rozwijają sprawność dziecka i zdolności manualne. Część modeli służy do samodzielnego składania – dopiero po cierpliwym złożeniu robota dziecko będzie mogło nim sterować, co sprawi, że bardziej doceni nową zabawkę.

Inną kategorię stanowią roboty edukacyjne. Są interaktywne i uczą najmłodszych kolorów, liter, śpiewania czy recytowania wierszyków. Sprawdzą się dla uczniów podstawówki, ale i przedszkolaków. Obejrzyj w internecie modele chętnie wybierane przez rodziców.

Prezent dla dziecka

Prezent dla nastolatka

Nie ma uniwersalnej recepty na prezent dla nastolatka. W okresie burzy hormonów gust może zmieniać się z prędkością światła. Jedyne, co łączy młodych u skraju dorosłości to zamiłowanie do elektroniki i mediów pośredniczących między nimi a internetem.

By nie trwonić pieniędzy na gadżety, które nic nie wniosą do życia nastolatka, zamiast kolejnego smartfona podaruj mu zegarek sportowy lub czytnik e-book. A może kręci go robienie zdjęć i ucieszyłby się z aparatu? Tańczy? Odpowiednie będą zarówno odtwarzacze muzyki, jak i słuchawki czy głośniki. Przypatrz się, co obecnie porusza Twoje dziecko i dostosuj prezent do tej pasji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]