W okresie grzewczym programy informacyjne w telewizji ostrzegają przed zatruciem się gazem. Wiele mieszkań wciąż ogrzewanych jest przez stare, nieposiadające atestów piece, które niezbyt szczelnie odprowadzają dym do komina. To wszystko może doprowadzić nie tylko do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, ale także do śmierci. Zatrucie tlenkiem gazu – jak je właściwie rozpoznać ? Głównym czynnikiem na jaki powinniśmy zwrócić uwagę to miejsca, w których przebywał zatruty. Jeśli spędzał czas na świeżym powietrzu z dala od źródeł zanieczyszczenia powietrza to być może mamy do czynienia z czymś innym, ale gdy przebywał w ogrzewanym węglem domu lub przy innym źródle dymu to może istnieć podejrzenie zatrucia.
Toksyny jednak nie pojawiają się tylko podczas okresu grzewczego i tylko w powietrzu. Bardzo często (o czym sami nie wiemy) nasz organizm jest przesiąknięty toksynami. Produkty w sklepach często są faszerowane chemią. Bardzo lubimy jadać na mieście w fast foodach, a jedzenie tam również nie jest zdrowe. To wszystko odkłada się w naszym organizmie. Ale jak się ich pozbyć z ciała? Czy w czasie odchudzania z organizmu uwalniają się toksyny? Odpowiedź to niestety nie. Należy zastosować zdrową dietę, a organizm sam się pozbędzie złych związków.
Bardzo często alergicy są podatni na uczulenia w kontakcie z pyłami z kominów. Wtedy pojawiają się na ich ciele bąble. Swędząca pokrzywka – jak złagodzić reakcję alergiczną? W aptekach znajdują się maści na bazach naturalnych składników mogące złagodzić objawy alergii.

http://www.ingod.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]