Sposoby na czyste lampy samochodowe

Brudne i mętne lampy samochodowe są nie tylko nieatrakcyjne dla wyglądu Twojego samochodu, ale również nie są też szczególnie bezpieczne, ponieważ ograniczają widoczność w nocy. Jasne i czyste światła są zawsze najlepsze.
Na szczęście istnieją pewne szybkie i łatwe sposoby, aby Twoje reflektory wyglądały dobrze, w zasadzie jak nowe. Sposoby te nie są drogie ani nie zajmują wielu godzin. Dzięki temu czyszczenie lamp samochodowych jest naprawę proste.
Naprawdę brudne osłony reflektorów nie przepuszczają tak dużo światła, jak wtedy, gdy są czyste, więc innym użytkownikom dróg będzie trudniej dostrzec Twój samochód na drodze. Mogą również rozpraszać światło, co oznacza, że nie rzucają światła tak daleko w dół, jak wtedy, gdy są czyste, przez co trudniej dostrzec zagrożenia w ciemności.
Jeśli widzisz, że reflektor wymaga czyszczenia z powodu brudu i błota, prostym rozwiązaniem jest po prostu czyszczenie go szmatką i czystą wodą.
Jeśli reflektory są bardzo mętne i pożółkłe należny przejść do dokładniejszego procesu czyszczenia reflektorów.
Istnieje wiele sugestii dotyczących czyszczenia mętnych, utlenionych i brudnych świateł przednich pastą do zębów. Jest to szybki, dostępny i najtańszy sposób, czasami dużo lepszy niż zestaw naprawczy. Potrzebujesz tylko szczoteczki do zębów, butelki z rozpylaczem, pasty do zębów, najlepiej z dodatkiem sody oczyszczonej i szmatki.
Na rynku dostępnych jest wiele zestawów do czyszczenia, które zapewniają wszystkie narzędzia i kroki potrzebne do oczyszczenia brudnych lamp samochodowych, ale te – naturalnie – kosztują więcej niż niektóre prostsze środki zaradcze.
Niektóre z nich są częścią większych zestawów do konserwacji samochodów, które mogą kosztować znacznie ponad 150 zł. Zestawy te są droższe, ale posiadają wszystkie niezbędne urządzenia i oferują bardziej niezawodne i spójne wykończenie.
Wszystko zależy od budżetu, czasu, jaki masz i od tego, jak długo efekt czystości ma się utrzymywać. Metody takie jak pasta do zębów są tylko tymczasowe, zestawy czyszczące pozwalają dłużej cieszyć się z czystych lamp samochodowych.

http://www.przygotowany.pl/

[Głosów:1    Średnia:2/5]