Od kilku lat po zimie staram się oczyszczać organizm z toksyn. W okresie zimowym trudniej o świeże warzywa i owoce, a jeśli są, to wypełnione chemią. Zima to też okres, kiedy rośnie ciężar naszego ciała. Żeby uporać się z tymi problemami, używam jęczmienia pod różną postacią. Ostatnio chciałem spróbować Green Magma – Opinie były dość ciekawe o tym preparacie. To sok z młodego jęczmienia, który jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i smakuje dość dobrze. Zawiera w sobie wiele witamin i mikroelementów. Bardzo pomaga w doprowadzeniu ciała do stanu używalności.

Większości osób wydaje się, że sport to prosta sprawa. Wystarczy pochodzić lub pobiegać i już człowiek jest wysportowany. Niestety to nie tak. Żeby aktywność miała sens, musimy zmęczyć organizm. Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy sport oddziałuje na nasze ciało jest pulsometr. Jaki pulsometr wybrać dla biegacza-amatora? Na rynku wybór jest spory. Jako że mamy do czynienia z amatorskim sportem wystarczy nam średnia półka urządzeń. Najlepiej sprawuje się pas, który można połączyć z telefonem lub zegarkiem. Jest to takie i dokładne rozwiązanie.

Zima i okres grzewczy sprzyja wysuszaniu skóry. Często pękają nam wargi. Są oczywiście domowe sposoby na pękające usta. Różnego rodzaju kremy lub okłady. Bardzo dobrym naturalnym środkiem jest aloes. Ułatwia gojenie i dezynfekuje rany. W zimnych okresach mam zawsze w kieszeni szminkę nawilżającą. Mam skłonności do pękania ust, więc jest to dla mnie konieczność. Teraz już wiosna, więc ten problem już znikł.

http://itsocial.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]