Bądź zdrowy od środka. Dieta i inne nawyki zdrowotne mają duży wpływ na strukturę włosów. Kiedy jesz dużo białka, składników odżywczych i zdrowych tłuszczów, włosy błyszczą i zdrowe. Jeśli nie, twoje włosy są pierwszym miejscem, w którym się prezentuje. Oglądaj i zobacz, jak poprawiają się twoje włosy, gdy wykonasz następujące czynności:

Jedz jedzenie, które zawiera białka, kwasy tłuszczowe omega-3 i żelazo. Łosoś, sardynki, awokado, orzechy i nasiona lnu są doskonałe do promowania zdrowego wzrostu włosów.

Unikaj wody, pijąc dużo wody. Kiedy jesteś odwodniony, włosy mogą skończyć się suche i kruche.

Unikaj palenia papierosów. Uszkodzenie dymu może powodować, że włosy są matowe i wyschnięte. Użyj naturalnych produktów do włosów. Składniki w szamponie i odżywce mogą powodować, że włosy są suche i matowe, a nie jedwabiste i błyszczące. Przejdź do naturalnych szamponów i odżywek, które odżywiają włosy, a nie odważają go i ważą. Oto co należy używać:

Wybierz szampon bez siarczanu. Siarczany są surowymi środkami czyszczącymi stosowanymi we wszystko od mydła do naczyń do detergentów pralniczych, a ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że nie są one dobre dla włosów. Szampony, które mówią „bezsiarczanowe” i są wykonane z naturalnych środków czyszczących.

Szampony wolne od siarczanów są również dobre dla osób o kręconych i falistych włosach, ponieważ zapobiegają frizzom.

Wybierz klimatyzator bez silikonu. Silikony są dodawane do odżywki, ponieważ sprawiają, że włosy wyglądają lśniące i gładkie po kilku pierwszych zastosowaniach. Niestety, z biegiem czasu gromadzą się we włosach i sprawiają, że wygląda na odważny i nudny. Lepiej niż z silikonowymi opcjami.

realife

[Głosów:0    Średnia:0/5]