Ranking uśmiechów gwiazd Hollywod

Gwiazdy Hollywood od lat zachwycają pięknymi uśmiechami. Chciało by się powiedzieć, że to ich znak rozpoznawczy, a moda na zachwycająco białe zęby nie przemija.

Z biologicznego punktu widzenia białe i piękne zęby są symbolem zdrowia. Ludzie posiadający piękne uśmiechy uważani są za bardziej atrakcyjnych, a przede wszystkim są postrzegani jako najlepsi potencjalni partnerzy, którzy mogą przekazać potomstwu dobry zestaw genów.

prezentujemy ranking najpiękniejszych uśmiechów prosto ze stolicy światowego kina.

1. Rachel McAdams

Rachel często zmienia wygląd. Raz jest blondynką, raz brunetką, ale jej uśmiech jest zawsze tak samo zachwycający. Wygląda promiennie i zdrowo.

2. Jessica Alba

Na większości zdjęć Jessica prezentuje swój zniewalający uśmiech. Piękne białe zęby powodują, że wygląda niezwykle dziewczęco i uroczo.

3. Matt Damon

Grani przez niego bohaterowie to twardziele, którzy nieczęsto się uśmiechają. Jednak Matt jest posiadaczem jednego z najpiękniejszych uśmiechów wśród aktorów. Jego naturalnie białe zęby i uwodzący uśmiech powodują, że jest jednym z najmilszych facetów w Hollywood.

4. Megan Fox

Megan jest piękną młodą gwiazdą. Posiada wiele atrybutów, a uśmiech jest na pewno jednym z nich i powoduje, że nie można przejść koło niej obojętnie.

5. Julia Roberts

Pretty Woman i wszystko jasne. Śmiech i perłowo białe zęby to jej znak rozpoznawczy. Mało w Hollywood uśmiechów tak charakterystycznych jak ten Julii.

6. Eva Mendes

Nie tylko wybitna osobowość i figura pomogły jej bez trudu zamienić świat mody na świat filmu. Eva ma piękny uśmiech, dzięki któremu błyszczy na ekranie.

7. Blair Underwood

Aktor serialowy od lat czaruje fanów swoim nieskazitelnym uśmiechem. Aż chciałoby się, żeby każdy prezydent Stanów Zjednoczonych miał taki uśmiech.

8. Taylor Lautner

Młody gwiazdor sagi „Zmierzch” jest dla wielu fanek najprzystojniejszym aktorem w Hollywood. Co najbardziej podoba się wielbicielkom? Na pewno przepiękny uśmiech, który zdecydowanie dodaje mu uroku.

9. Jake Gyllenhaal

Gra zazwyczaj mruków, na twarzach których rzadko gości uśmiech. A szkoda! Jake ma przepiękne perłowe zęby i naprawdę dobrze by było, żeby uśmiechał się jak najczęściej.

10. Tom Cruise

Mało która kobieta jest w stanie się oprzeć jego uśmiechowi. Jednak nawet Tom nie zawsze był idealny. Ponad 10 lat temu stosował aparat, żeby jego zęby wyglądały jeszcze lepiej. Teraz nie trzeba już nic poprawiać.

Nie jest tajemnicą, ze piękne zęby gwiazd to nie tylko zasługa natury. Stosują one wiele sztuczek, żeby poprawić swój wygląd. Na szczęście większość stosowanych przez najlepszych aktorów preparatów, jak na przykład żele, paski wybielające czy nakładki na zęby, jest dostępnych dla każdego z nas. Jeżeli chcemy mieć gwiazdorski uśmiech nie obawiajmy się ich stosować. Nie zapominajmy również o regularnych wizytach u stomatologa. Profilaktyka sprawi, że będziemy wyglądać pięknie i zdrowo, a uśmiech stanie się naszym atutem.

Źródło: Style White – wybielanie zębów

[Głosów:2    Średnia:5/5]