Niektórzy specjaliści podkreślają, że jednym z najbardziej skutecznych zabiegów marketingowych okazało się przekonanie ludzi o tym, że koniecznie potrzebują radia w kuchni. I tak faktycznie wielu z nas nie wyobraża sobie porannej kawy bez dobrej muzyki lub też szeregu wiadomości, które pozwalają być na bieżąco od samego rana. Radio kuchenne staje się więc elementem obowiązkowym wielu mieszkań i domów, a dzięki bogactwu modeli i rozwiązań naprawdę mamy w czym wybierać.

Co wybrać?

Producenci zaskakują klientów coraz to nowszymi i lepszymi modelami. Co ważne, bardzo często stylistycznie podążają one za wzornictwa modnym – zarówno tym bardzo nowoczesnym, jak i w klimacie retro. Do wyboru mamy urządzenia wolnostojące, do zabudowy czy podwieszane, można również postawić na przenośne głośniki zintegrowane z naszymi smartfonami. O tym, co najlepiej się sprawdzi decyduje i ilość miejsca, i nasze oczekiwania oraz na przykład swoiste przywiązanie do najnowszych technologii.

Kuchnia to przestrzeń specjalna – tutaj wszystko ma swoje miejsce, a ergonomiczny układ i mebli i sprzętów w znaczący sposób ma nam ułatwiać gotowanie i sprzątanie. Producenci doskonale te mechanizmy rozumieją i dlatego właśnie wychodzą naprzeciw potrzebom gospodarzy i ich zazwyczaj niewielkich kuchni. Radia dedykowane tej przestrzeni są więc niewielkie, ale mają cały szereg możliwości takich jak Wi-fi, port USB, mogą mieć również odtwarzacz CD.

Wyjątkowy charakter

Radio w kuchni może podkreślać jej stylistykę. Obecnie popularne są modele w klimacie retro. Widać go nie tylko w wyborze elektroniki, ale również innych sprzętów do kuchni. Takie radyjko to świetny pomysł, by nadać przestrzeni ciekawego charakteru. Sprawdza się oczywiście wtedy, gdy dysponujemy miejscem na blacie lub półce.

Alternatywą może być radio podwieszane pod półką lub szafką. To wygodne rozwiązanie, które nie zabiera dużo przestrzeni i jest również przystępne cenowo. Producenci oferują również wiele opcji dodatkowych takich jak chociażby budzik czy też przydatny w kuchni timer.

Nowoczesne kuchnie bardzo często sięgają po ciekawe designerskie rozwiązania. Radia do zabudowy http://eissound.pl to jakość bez kompromisów. Taki sprzęt nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale przede wszystkim wygląda bardzo futurystycznie. Co istotne montaż takiego urządzenia należy zaplanować na etapie budowy lub remontu kuchni, bo wszystkie ważne elementy mamy wbudowane w ścianę lub sufit, a na zewnątrz pozostaje jedynie panel sterowania i zewnętrzna część głośników. Poza tym radia do zabudowy są dedykowane pomieszczeniom o podwyższonej wilgotności i możemy być pewni, że będą nam służyć bardzo długo.

[Głosów:2    Średnia:5/5]