Pościel młodzieżowa i dla młodszych dzieci z Polski

Pościel młodzieżowa i dla młodszych dzieci z Polski stanowi nie lada wyzwanie dla producenta. O ile zaprojektowanie interesującej pod względem kroju i wzoru pościeli nie jest łatwe, o tyle jest ono jeszcze trudniejsze w odniesieniu do najmłodszych i dorastającej młodzieży. Dzieci i młodzież mają zmienny gust, coś co się im szybko spodoba, za jakiś czas jest już nudne i poszukują zmiany. Dlatego przy projektowaniu i produkcji pościeli dla dzieci i młodzieży należy zaprojektować pościel w taki sposób, aby była dla niej interesująca i chcieli ją użytkować.

Krajowa produkcja

Polski producent pościeli EWOX specjalizuje się w zaspokajania gustu dzieci i młodych ludzi. Oferuje ciekawe wzory kompletów pościeli i szeroki wybór, starając się zaspokoić gust nawet najbardziej wybrednych klientów.

Pościel dostępna jest w dwóch rozmiarach (140 na 200 cm oraz większa 160 na 200 cm), co pozwala na dopasowanie rozmiaru do wielkości łóżka. Zestawy pościeli są wykonane w 100% z wysokogatunkowej bawełny. Pościel firmy EWOX została wyprodukowana z połączenia tkanin 5-nitkowych za pomocą mocnego splotu. Dzięki takiemu łączeniu pościel jest wytrzymała i odporna na rozerwanie czy rozdarcie. Jest bardzo wytrzymała, nie niszczy się podczas prania, kolory nie tracą na wyrazistości, stanowi produkt, który może być użytkowany przez długi okres czasu.

Wszystkie oferowane przez EWOX zestawy pościeli są atestowane, mają świadectwo jakości i bezpieczeństwa OKO-TEX. Pościel tworzymy w sposób staranny i dokładny, dbając o najmniejszy detal i zgodnie z najlepszymi standardami sztuki krawieckiej.

Szeroki wybór

Wzory pościeli są bardzo różne, nasza firma oferuje szeroki asortyment, spośród którego na pewno znajdą Państwo interesującą pościel dla młodzieży i młodszych dzieci z Polski.

Wśród propozycji wzorów dla dzieci znajdują się m.in. takie, jak: Auta, Chmurka, Koparki, Mrówki, Koty, Zwierzęta Leśne, Jeżyki, Słonie, Koty, Samochody, Myszka, Zielone Słonie, Kraby, Kraby z Żółtym Zygzakiem, Małpki, Sowy Pomarańczowe, Sowy i Fioletowe Grochy.

Posiadamy też wiele kompletów pościeli, które są interesującą propozycją dla młodzieży, a wśród nich m.in.: Skutery i Szare Grochy, Białe Pierniczki, Szare Kropki i Zygzak Szary, Biała Gwiazdka i Czarne Chmurki, Wąsy z Melonikiem, Moro, Kotwice, Londyn – Nowy York, Folk, Koniczyna Marokańska, Rajki Ptak.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zestawów pościeli w różnych wzorach dedykowanych dla  młodzieży i młodszych dzieci z Polski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]