Apteka internetowa coraz częściej łączy w sobie funkcjonalność apteki oraz serwisu wspomagającego zdrowie. Oprócz informacji o lekach bardzo często w takich serwisach dostępne są porady ekspertów i lekarzy specjalistów, związane z leczeniem konkretnych przypadłości, zaś sam pacjent może również korzystać z dodatkowych funkcjonalności serwisu. Rodzina Zdrowia – platforma zamówień jest takim serwisem o zdrowiu, w którym pacjent znajdzie poradę, odpowiedni lek, ale również gdzie może wyszukać stacjonarną aptekę czy gabinet lekarza specjalisty.

Platforma zamówień serwisu Rodzina Zdrowia


Jako apteka internetowa Rodzina Zdrowia oferuje popularne leki, suplementy i preparaty, ale również kosmetyki apteczne o silniejszym działaniu, po jakie sięgają pacjenci. Najczęściej w takich miejscach kupowane są suplementy wspomagające odchudzanie. To właśnie poszukiwanie cudownych środków, dzięki którym odchudzanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, sprawia, że tego rodzaju preparaty są najpopularniejsze. Polacy chcą także zadbać ogólnie o swój stan zdrowia, dlatego poszukują zestawów witamin i minerałów, działających ogólnie na organizm. Rodzina Zdrowia – platforma zamówień oferuje suplementy w różnej postaci, zarówno w postaci tabletek, jak i syropów czy tabletek do rozpuszczania w wodzie. Takie suplementy różni także sposób przyjmowania – niektóre z nich można przyjmować jedynie raz dziennie, uzupełniając swoją dietę w witaminy i minerały.

Co oferuje platforma zamówień serwisu Rodzina Zdrowia


W aptece internetowej w ramach serwisu Rodzina Zdrowia dostępne są preparaty na różne dolegliwości. Oferta apteki podzielona jest na wygodne kategorie, analogiczne do sekcji w części informacyjnej. Pacjenci poszukujący konkretnych produktów mogą je znaleźć dzięki wyszukiwarce lub poprzez wyszukanie ich w odpowiednich sekcjach, przypisanych do konkretnych schorzeń. Niektóre preparaty są reklamowane w części informacyjnej serwisu, przy czym pod samym preparatem podane są przykładowe zastosowania, dzięki czemu można bardzo szybko wybrać właściwy produkt. Dostępność różnych leków online w przystępnych cenach to niewątpliwe atuty platformy zamówień.

Encyklopedia leków


Dużym ułatwieniem dla klientów jest również umieszczenie w serwisie encyklopedii leków, w której w bardzo przejrzysty sposób umieszczono informacje o lekach, zalecenia do ich stosowania, ale również przeciwwskazania czy zalecane dawkowanie. Charakterystykę każdego preparatu kończy zestawienie ważnych informacji, w których można znaleźć m.in. zalecenia, kiedy nie stosować leku lub też kiedy po niego nie sięgać ze względu na zawartość konkretnych składników w jednej tabletce preparatu. Każdy preparat jest bardzo dokładnie opisany pod względem zawartości składników, przy każdym z nich zawarta jest informacja o zalecanym dziennym spożyciu, co może być istotne w przypadku, gdy pacjent stosuje kilka preparatów o podobnym składzie. Taka informacja zapobiega przedawkowaniu niektórych składników, co może mieć negatywne konsekwencje zdrowotne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]