W internecie aż roi się od różnego rodzaju diet, jadłospisów, coraz to nowszych metod na ekspresowe odchudzanie. „Z nami schudniesz 10kg w 7 dni”, „Tylko nasze napoje oczyszczające pozwolą Ci schudnąć” reklamy wręcz wykrzykują do nas takie hasła. Możemy więc powiedzieć, że dietetyk to tylko bezsensowny zawód, „widzimisie” dla bogatych, którzy nie wiedzą już co robić z pieniędzmi.

Czy na pewno tak jest? Otóż nie!

Wszystko zależy od tego, jakiego dietetyka wybierzesz. Dietetyk online również powinien być osobą wykwalifikowaną. Bardzo ważne jest to, aby przy wyborze osoby, której powierzysz swoje zdrowie sprawdzić czy taka osoba posiada ukończone studia w tym kierunku, bo niestety zawód ten jeszcze nie jest prawnie uregulowany i możesz natknąć się na „naciągaczy”, którzy najczęściej są tylko i wyłącznie pasjonatami zdrowego odżywiania i nie posiadają ugruntowanej wiedzy w tym temacie.

Jakie są zalety współpracy z dietetykiem?

  • Dostaniesz jadłospis idealnie dopasowany do swoich potrzeb

  • Nie zepsujesz sobie zdrowia nieprawidłowym odchudzaniem

  • Nie musisz tracić pieniędzy na zbędne suplementy

  • Wszystkie wskazówki dotyczące żywienia są zgodne z aktualnymi normami i badaniami, co daje Ci gwarancję osiągnięcia celu, a pieniądze które na to przeznaczysz nie będą wydane na marne

  • W chwili zwątpienia możesz liczyć na dawkę motywacji

  • Po zakończeniu odchudzania dostaniesz wskazówki jak samodzielnie poradzić sobie z dalszym odżywianiem

  • Nie musisz obawiać się efektu jojo

Gdzie szukać dobrego dietetyka?

Zapewne na każdym kroku możesz znaleźć ogłoszenie od osób, które chętnie ułożą dla Ciebie dietę, jednak na stronie http://hb-dieta.pl/ znajdziesz dietetyka, który ma wiedzę, doświadczenie i ogromną pasję. Możliwe są zarówno konsultacje online jak i spotkania w gabinecie. To Ty decydujesz, jak będzie Ci wygodniej. Możesz być pewny, że problem, z którym się borykasz będzie rozwiązany do końca. Na podanej stronie możesz też zupełnie za darmo porozmawiać z dietetykiem za pomocą chatu. W ciagu 24h uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania.

[Głosów:2    Średnia:5/5]