Spróbuj zrobić domową maskę do włosów. W dni, kiedy nie masz czasu na głębokie leczenie, ale chcesz dać włosom dodatkowy podnośnik, spróbuj użyć produktu domowego w celu zwiększenia tekstury i wyglądu włosów. Po zmoczeniu włosów pod prysznicem zastosuj maskę do włosów. Szampon go pod koniec prysznicu. Oto domowe maski, które sprawiają, że włosy lśniące i jedwabiste:

Jedna łyżka miodu lub biała jaja
Jeden zmieszany banan lub awokado
Jedna łyżka mleka lub jogurtu
Kombinacja któregokolwiek z powyższych składników.

Użyj oleju wykończeniowego lub surowicy, aby dodać połysk. Jeśli twoje włosy mają tendencję do uzyskania fryzury i matowe, olej do włosów lub surowica będą wygładzać je i zabezpieczyć przed elementami w ciągu dnia. Umieść kilka kropli na wyciągniętych palcach i prześlij serum przez włosy, koncentrując się na końcówkach. Poszukaj surowicy włosów lub oleju, który zawiera jeden z następujących składników odżywczych: [2]

Olej arganowy
Marokański olej
Olej jojoba

Większość szczotek jest niezdatnych do włosów, ale szczotki szczecione są specjalnie zaprojektowane, aby włosy lśniące i gładkie. Włosy mają tę samą strukturę co ludzkie włosy i ciągną naturalny olej z włosów do końcówek odżywczych zabiegów kondycjonujących. Te szczoteczki również stymulują skórę głowy, która sprzyja wzrostowi włosów.

W nocy lub rano, zanim planujesz szamponować włosy, użyj grzebienia szerokokątnego, aby usunąć splątanie.

Szczotkuj włosy szczotką szczotkową przez około 10 minut, aby rozprowadzić oleje.

Poczekaj co najmniej godzinę przed szamponem.

gospodyni24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]