W internecie można zarobić pieniądze na wiele sposobów, a oto kilka przykładów:

1. Pisanie – można pisać tak zwane suche teksty i dodawać je na serwisy takie jak Giełda Tekstów lub wykonywać zlecenia. Na początku nie ma co się spodziewać kokosów, ale gdy wyrobi się swoją markę pojawią się lepsze zlecenia, a może nawet współpraca indywidualna.
2. Ankiety – taki sobie sposób na zarabianie w Internecie. Jeśli ktoś lubi wypełniać ankiety będzie to dobry sposób na dorobienie. Rejestrując się w kilkunastu serwisach zawsze „wpadnie” jakaś ankieta i parę groszy. Dodatkowo zarobki mogą podnieść poleceni.
3. PPD/PPS – czyli upload plików i zarabianie na pobieraniu lub sprzedaży i odnowie kont premium. Tutaj różnice w zarobkach są dość spore można zarobić kilka złotych, albo kilkaset i więcej miesięcznie. Wszystko zależy od wrzucanych plików ich promowania, poleconych i oczywiście ilości pobrań i sprzedaży premium.
4. Buxy – czyli po prostu klikane. Mało opłacalny sposób na zarobek bez poleconych zarobki będą rzędu kilku/kilkunastu złotych.
5. Hostingi video/YT – jeśli chodzi o hostingi video działają one podobnie jak PPD wrzuca się plik promuje go i dostaje pieniądze za wyświetlenia lub pobrania. Jeżeli chodzi o YT po zmianach w regulaminie znacznie ciężej tam zarabiać. Nie dość, że konto musi istnieć co najmniej 12 miesięcy i w tym czasie mieć oglądalność na poziomie 4000h to jeszcze trzeba dobić 1000 subskrypcji, wówczas nasze konto zostanie sprawdzone i albo dostanie się do programu zarabiania (partnerskiego), albo nie. Nawet jak się dostanie problemy się nie kończą. Regulamin dopuszczający filmy do zarabiania został zaostrzony, a sprawy nie ułatwia system flagujący filmy, który nie do końca działa poprawnie. Nie mniej jeśli ktoś zdobędzie większą ilość widzów i nawiąże współpracę z markami może dobrze zarobić.

W Internecie jest bardzo wiele sposobów na zarabianie. Wyżej wymienione przykłady to tylko niewielki procent zarobkowych możliwości w Internecie.

www.lancuchludzi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]