Modne męskie fryzury

Moda i trendy panują nie tylko we fryzjerstwie damskim, ale również w męskim. Na wybiegach niby od zawsze mężczyźnie również mają zachwycające charakteryzacje, jednak od niedawna szczególne trendy można zauważyć na ulicach. Mężczyźni coraz chętniej wybierają się do fryzjerów, układają stylizacje w domu oraz spędzają więcej czasu na pielęgnacji swojego ciała. Obecnie absolutnym hitem jest są fryzury z wygolonymi bokami i tyłem głowy. Wydawać by się mogło, że to nic specjalnego, jednak w rzeczywistości zaskakująca jest liczba kombinacji i możliwości, jakie daje ta fryzura.

Rodzaje modnych fryzur męskich

Wygolone boki i tył głowy są pewnego rodzaju bazą, a z włosami na górze głowy, które są dłuższe, można naprawdę wiele z działać.
Najpopularniejszą fryzurą jest obecnie fryzura „na wikinga” – włosy na górze głowy są na tyle długie, że można je spiąć w kok lub kucyk. Inny, równie ciekawym rozwiązaniem jest zaczesanie włosów na jeden bok z wyraźnym przedziałkiem po jednej stronie. Tak zaczesane włosy mogą być wygładzone lub też wystylizowane na tak zwany „artystyczny nieład”. Często wybierana przez mężczyzn jest również grzywka zachodząca na czoło, jednak ten rodzaj fryzury męskiej preferowany jest tym, którzy posiadają naturalnie kręcone włosy.
Warto wspomnieć, że do takich fryzur najczęściej noszony jest zarost, który dodaje męskości i charakteru.

Dla tych mężczyzn, którzy chcą podążać za trendami w parze z wygodą mamy dwie propozycje. Pierwsza również z wygolonymi bokami i dłuższą górą, jedna w tym przypadku to przejście jest płynne, a nie jak w przypadku wyżej wymienionych fryzur – wyraźne i rzucające się w oczy.
Drugą opcją jest fryzura militarna, przez wiele kobiet uważana za najbardziej męską fryzurę. Włosy przycięte na jedną i krótką długość są bardzo wygodne w utrzymaniu.

Męskie fryzury z długimi włosami

Absolutnym trendy są męskie boby, a więc fryzury do ramion. Charakteru dodaje im oczywiście odpowiedniej długości zarost. Fryzura doskonale prezentuje się, kiedy jest „potargana” i w nieładzie.

http://www.stylizara.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHenna na rzęsy
Następny artykułKolorowe tusze do rzęs