Męskie fryzury z przedziałkiem

Przedziałek na boku jest obecnie modnym elementem męskich fryzur. Na którym boku by nie był, przedziałek pozwala nadać fryzurom struktury, a jednocześnie wyrafinowanego akcentu, ale warto mieć na uwadze, że tego typu fryzury wymagają odpowiedniej pielęgnacji.
W tym sezonie, na topie jest wypomadowana fryzura. „Aby ją wyeksponować, powinieneś mieć włosy krótsze na bokach niż na środku głowy. Wygładź włosy na bokach ulizując je. Celem jest nadanie fryzurze formalnego i surowego wyglądu”.
Wpływ fryzury w stylu rockabilly jest również widoczny w męskich fryzurach tego sezonu. „Obcięcie włosów powinno być takie samo jak w przypadku wypomadowanej fryzury. Jedyną różnicą jest nadanie jej wrażenia ruchu. Można zachować objętość wygładzając boki lub tworząc „banana” a la Elvis Presley”.
Jeśli masz już tego typu fryzurę i właśnie umyłeś głowę i nie wiem co dalej! Podpowiadamy.
Po umyciu głowy nałóż piankę do włosów, aby łatwiej było ci nadać włosom wrażenie ruchu. Kiedy stworzysz już fryzurę, utrwal ją żelem lub kremem pento, aby nadać jej połysku.
Przedziałek u panów zaobserwujemy przede wszystkim we fryzurach na długich włosach. „Włosy krótkie rzadko są strukturyzowane przedziałkiem, natomiast włosy długie zawsze są nim rozdzielone. Jest on z reguły robiony na środku głowy ze względu na naturalnie ułożenie włosów. Panowie o długich włosach rzadko mają przedziałek na boku”.
Nasza rada: Jeśli jakiś mężczyzna o krótkich włosach zapragnie zrobić sobie przedziałek, to oczywiście jest to możliwe ! „Pomimo powszechnego przekonania, przedziałek wcale nie dodaje lat. Nadaje fryzurze bardziej klasycznego wyglądu. Aby wykonać wyraźny i dobrze widoczny przedziałek, potrzebujesz grzebienia. Wyznaczysz nim przedziałek w miejscu, które ci odpowiada.”

http://www.twojafanaberia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]