Lifting bez skalpela – plazma frakcyjna ARC

Lifting opadających powiek to marzenie wielu kobiet, a coraz częściej także mężczyzn, które (albo którzy) nie mogą pogodzić się z tym, w jaki sposób czas obchodzi się z ich ciałem. Znaczna część pań (bądź panów) obawia się jednak oddać w ręce chirurgów plastycznych, którzy wykonują inwazyjne zabiegi wiążące się z dość dużym ryzykiem wystąpienia szeregu nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Czy istnieje alternatywa? Przez wiele lat na próżno jej wypatrywano, jednak nareszcie się pojawiła. Okazuje się bowiem, że nieoperacyjne podnoszenie powiek to nie science fiction czy mrzonki szalonych naukowców. Aby osiągnąć zamierzony skutek, wystarczy oddać się w ręce doświadczonego i wykwalifikowanego kosmetologa, który wykonuje zabiegi stosując plazmę frakcyjną ARC http://www.instytutluisa.pl/uslugi/plazma-frakcyjna-arc/

Dzięki wykorzystaniu plazmy frakcyjnej ARC możliwa jest nie tylko korekta opadających powiek, ale również redukcja zmarszczek czy usuwanie blizn. Efekty okazują się być trwałe i wyraźne, nie pociągając za sobą nieprzyjemnych skutków ubocznych. Wygładzanie zmarszczek, które pojawiają się najszybciej w okolicach oczu, ust oraz uszu, następuje dzięki wytwarzaniu w wyniku zastosowania plazmy łuku elektrycznego powodującego obkurczanie się rozciągniętej, a więc pozbawionej sprężystości skóry. Na tej samej zasadzie podczas zabiegu usuwa się blizny, które są przecież niczym innym niż bruzdy w uszkodzonej i osłabionej skórze. Dzięki plazmie możliwe okazuje się także nieinwazyjne usuwanie tatuaży oraz usuwanie brodawek i włókniaków. Alternatywą jest w tym przypadku laserowe „wypalanie” niepożądanych zmian skórnych, jednak to rozwiązanie należy uznać za dość ryzykowne. Dlaczego? Z jego zastosowaniem wiąże się bowiem możliwość wystąpienia licznych, bolesnych i dość poważnych, skutków ubocznych – od infekcji bakteryjnej, przez przebarwienia i reakcje alergiczne, aż po zmianę struktury skóry.

Działanie plazmy frakcyjnej ARC docenia się jednak przede wszystkim w kontekście wykonywania liftingu bez konieczności użycia skalpela. Chodzi tutaj nie tylko o uniesienie opadających powiek, ale również o poprawę owalu twarzy. Nadanie jej młodszego i świeższego wyglądu dzięki zastosowaniu plazmy nie wiąże się z koniecznością korzystania z pomocy chirurga plastycznego. Naturalny efekt zupełnie nieprzypominający maski można osiągnąć za pomocą znacznie mniej inwazyjnej i mniej skomplikowanej niż operacja, nowatorskiej metody, która staje się coraz bardziej popularna i doceniana w świecie, w którym atrakcyjny wygląd ma ogromne znaczenie.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]