Kolorowe tusze do rzęs

W dzisiejszych czasach mamy wyznaczone pewne trendy w makijażu, jednak nie są one ściśle narzucone i panuje pewnego rodzaju dowolność, a także akceptacja na różnego rodzaju ciekawe i rzucające się zmiany. Do takich należy kolorowy tusz do rzęs. Nie jest to produkt standardowy i stosowany powszechnie, jednak użyty umiejętnie,a więc dostosowany do makijażu oka i całej twarzy, może zdecydowanie podkreślić całą kompozycję. Wiele kobiet jest na nie. Czarne rzęsy wyglądają naturalnie i ładnie. Jednak te panie, które lubią eksperymentować, chętnie sięgają po takie nowości i rozwiązania, otrzymując zaskakujące efekty. Są one używane najczęściej w niecodziennych stylizacjach, głównie na pokazach mody lub do sesji zdjęciowych.

Kolorowe tusze to rzęs – rodzaje

Ciekawy efekt osiągniemy, kiedy mamy świadomość i wiedzę, jakie kolory mogą się łączyć z kolorem naszych tęczówek. Tusz niebieski będzie idealnie wyglądał z brązowymi oczami, ponieważ wyraźnie podkreśli ich kolor. O oczu brązowych pasuje również tusz zielony, który czyni je bardziej wyrazistymi. Fioletowy tusz do rzęs to idealne rozwiązanie dla oczu zielonych lub niebieskich, natomiast tusz brązowy pasuje do każdego koloru oczu, jednak nie do każdego koloru włosów i zdecydowanie lepiej prezentuje się u blondynek niż brunetek.

Ranking kolorowych tuszy do rzęs

1. Make up Factory, All in one mascara – największą zaletą jest bardzo intensywny kolor. Tusz doskonale pokrywa i przeczesuje wszystkie rzęsy, ponadto podkręca je i nadaje im objętości.

2. Pupa, Vamp – kolorowy tusz do rzęs, który ma piękną, głęboką fioletową barwę. Maksymalnie pogrubia i wywija rzęsy, jednak należy dojść do wprawy w aplikacji, aby rzęsy się nie sklejały.

3. Misslyn, Intense Volume Mascara – tusz, który doskonale pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Specjalna szczoteczka sprawia, że rzęsy się nie sklejają, a są idealnie wyczesane.

4. Inglot, Colour Play Mascara – kolor jest wyraźny i intensywny, a rzęsy podkreślone i wydłużone. Jest bardzo trwały, jednak zbyt długi noszony zaczyna się osypywać i kruszyć.

http://www.inaczejmowiac.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]