Każdy rodzic doskonale wie o tym, jak trudnym okresem w życiu niemowlęcia jest czas pionizacji oraz nauki chodzenia. To bowiem wymagający czas nie tylko dla samego dziecka, ale również dla jego opiekunów, którzy muszą zacząć poświęcać maluchowi jeszcze więcej uwagi, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Na rynku można jednak znaleźć przeróżne akcesoria dla najmłodszych, które mogą znacząco ułatwić opiekę nad dzieckiem uczącym się powoli wstawać i chodzić. Jednym z nich jest kojec dla dziecka Baby Design.

Charakterystyka kojca Baby Design

Funkcjonalność, wygoda oraz bezpieczeństwo – to trzy cechy, które wyróżniają wszystkie kojce Baby Design. Są to bowiem niewielkich rozmiarów boksy, które swoją formą przypominają łóżeczka turystyczne. Przystosowane zarówno do zabawy, jak i do nauki wstawania, znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach – dla przykładu podczas podróży albo w trakcie samodzielnej zabawy dziecka w większym pokoju.

Baby Design kojec- budowa

Aby zapewnić maluchowi jak najlepszą ochronę przed niebezpiecznym upadkiem, a także, aby nie pozwolić mu na samodzielne wyjście z kojca, ściany łóżeczka do zabawy są wykonane z wysokiej jakości elastycznych materiałów. Najmniejszy kojec Baby Design, który można dostać w sklepie internetowym abcdomu24.pl, jest również wyposażony w wygodne wyjście zapinane na suwak, znajdujące się na bocznej ścianie. Tym, czym wyróżnia się produkt marki Baby Design, są jednak specjalne uchwyty wewnątrz boksu, które ułatwiają dziecku podciągać się do pozycji stojącej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]