Samodzielna organizacja urodzin dla dzieci jest prawdziwym koszmarem dla wielu rodziców. Konieczność przygotowania wszystkiego, przywiezienia i odwiezienia dzieci, poprowadzenia zabawy, posprzątania tego olbrzymiego bałaganu jest męcząca. Dlatego warto zastanowić się, czy nie lepiej jest zlecić organizację urodzin dla dzieci odpowiedniej firmie?

Zalety organizacji urodzin przez firmę

Jakie są dobre strony tego, że to firma zorganizuje urodziny dla dzieci, a nie my? W zasadzie wad po prostu tu nie ma. Pierwszą podstawowa zaletą jest fakt, że nie musimy nic robić. Oszczędzamy w ten sposób swoje nerwy, czas. Co więcej – warto zauważyć, że w zasadzie na organizację imprezy w domu wydajemy nawet więcej. Trzeba bowiem doliczyć tu czas, który poświęciliśmy na wszystkie czynności przygotowawcze.

Ponadto nie musimy się już martwić, że urodziny się nie udadzą. Na takiej zorganizowanej imprezie dzieci zawsze są czymś zajęte. Dzięki temu nawet jeśli nie uda nam się idealnie wybrać atrakcji – choć to mało prawdopodobne, ponieważ rodzice dobrze znają swoje dzieci – to i tak nasza pociecha i jej znajomi będą świetnie się bawić. Pozostaje już zatem tyko pytanie – jak zlecić organizację imprezy firmie?

Krok pierwszy – znalezienie odpowiedniej firmy

Na samym początku zdecydujmy – co w zasadzie chcemy. Czy wolimy, aby firma przyjechała do nas do domu, czy wolimy zorganizować urodziny w lokalu. A może najlepszym miejscem będzie jakiś Figloraj, czy park linowy? Możliwości jest naprawdę wiele. W decyzji może nam pomóc nasza pociecha – zapytajmy zatem swoje dziecko, co lubi ono i jego koledzy.

Następnie, jak już będziemy mieć wytypowanych kilka firm, warto poszukać w internecie opinii innych klientów. Dobrze jest zwrócić szczególną uwagę czy ktoś nie napisał, że firma nie wywiązała się z umowy albo że coś poszło nie tak.

Krok drugi – wizyta w firmie, wybór terminu i atrakcji

Kiedy już wstępnie wybierzemy daną firmę, warto osobiście przejechać się do jej siedzimy. Na miejscu możemy porozmawiać z animatorami, obejrzeć wystój wnętrza, sprawdzić czy odpowiada on zdjęciom w internecie.

Następnie musimy zarezerwować termin. Pamiętajmy, aby zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem, bowiem taki styl organizacji imprezy robi się coraz bardziej popularny. Pamiętajmy także, że oprócz określenia ogólnie jak chcemy, by wyglądały urodziny dla dzieci, to jeszcze musimy wybrać jakieś specjalne atrakcje np. czy wolimy występ klauna czy też malowanie twarzy?

Na koniec warto podkreślić, że takie zorganizowane urodziny na pewno spodobają się każdemu dziecku!

Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

[Głosów:1    Średnia:5/5]