Gdy zaczynamy się odchudzać, jesteśmy pełni nadziei, że z łatwością i w dość szybkim tempie rozprawimy się ze swoimi nadprogramowymi kilogramami. Zmierzenie się z rzeczywistością bywa jednak bolesne, gdy okazuje się, że Therm Line forte – Opinie nie były wcale tak wiarygodne, jak to się nam wydawało. Mimo tego, iż stosujemy tysiące dodatkowych i drogich suplementów, nasza waga wciąż prezentuje się tak samo, a nawet zaczyna się powiększać. W takim przypadku możemy spróbować poprowadzić specjalny dziennik, który na pewno ułatwi nam odchudzanie.

Choć w księgarniach znajdziemy już gotowe dzienniki odchudzania, nie musimy ich wcale kupować, bo podobną rzecz stworzymy ze zwykłego, starego zeszytu. Odszukajmy więc w swojej szafie taki notes i przygotujmy z niego własny Dziennik odchudzania, odrobinę go ozdabiając bądź po prostu podpisując. Następnie każdego dnia notujmy w nim wszystko to, co zjedliśmy. Zapisujmy każdą rzecz – śniadanie składające się z jajecznicy, kawy z mlekiem wypite w pracy, małego cukierka czy nawet marchewkę. Po tygodniu zróbmy sobie mały rachunek sumienia i zobaczmy, gdzie tak naprawdę zjadamy to, czego nie mieliśmy w planach. Prowadzenie dzienniczka powinno zmotywować nas do trzymania się ustalonej diety.

Nawet Jagody Goji w odchudzaniu mogą okazać się zgubne, jeśli będziemy je spożywać w nadmiernych ilościach. To, co nas tuczy, to po prostu kalorie, dlatego powinniśmy je wyliczać i skrupulatnie pilnować tego, by nie przekraczać swojego dziennego zapotrzebowania.

http://www.panprezent.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSyrop klonowy
Następny artykułZdrowie to podstawa