Jak oczyścić powietrze w domu?
Przede wszystkim należy często wietrzyć mieszkanie. Kontroluj system wentylacyjny i co najmniej raz dziennie wywołaj przeciąg by dobrze wywietrzyć dom. Dbaj o wycieranie kurzu najlepiej z preparatem do jego usuwania. Obecność roślin także może sprawić, że powietrze w naszym domu będzie naturalnie filtrowane. Warto zadbać, by powietrze nie było zbyt wilgotne gdyż w takim rozwijają się pleśnie i wirusy. Można także wspomóc się profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza dostępnymi na rynku.

Szpinak – właściwości prozdrowotne
Szpinak jest bogaty w przeciwutleniacze takie jak beta-karoten, luteina oraz witaminy C i E. Jego spożywanie ochroni nas przed działaniem wolnych rodników. Dzięki antyoksydantom zmniejszymy ryzyko zachorowania na choroby zwyrodnieniowe oraz nowotwory. Zawarta w szpinaku luteina pozytywnie wpływa na nasz wzrok. Może nawet chronić przed powstawaniem zaćmy. Nie bez powodu szpinak jest polecany osobom borykającym się z anemią gdyż zawiera bardzo dużo żelaza i witaminy K. Jedząc regularnie szpinak możemy zapomnieć o problemach z osłabioną odpornością.

Na czym polega trening HIIT?
Trening HITT zwany inaczej po prostu treningiem interwałowym, czyli polegający na stosowaniu zmiennej intensywności wysiłkowej. Podczas jednej sesji treningowej na przemian raz wykonujemy bardzo intensywne ruchy a potem ruchy mało intensywne. Jest to trening dość ciężki ale warto go stosować gdyż spalamy duże ilości kalorii nie tylko podczas treningu ale jeszcze po jego zakończeniu. Świetnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.

http://www.apetini.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZiemista cera i inne tematy
Następny artykułNajpierw psyche