Inspirujące pomysły dla Mamy i Taty kreatywne wykorzystanie nosidełka

Opieka nad dzieckiem dla wielu osób oznacza tylko ciągłą obecność w domu, lenistwo i odpoczynek. Nic bardziej mylnego! Wychowywanie dziecka i opieka nad domem to ciężka praca, której duża część ludzi nie postrzega w takich kategoriach. Gotowanie, pranie z malutkim i płaczącym dzieckiem jest niezwykle ciężkie. Świetnym rozwiązaniem, aby połączyć codzienne czynności i uspokoić maluszka, jest zakup nosidełka ergonomicznego.

Ludzie nie posiadają zdolności do występowania w dwóch miejscach jednocześnie…a szkoda 🙂 Gotowanie i jednoczesne uspokajanie płaczącego berbecia, dla wielu to rzeczy nie z tego świata, ale możesz śmiało pogodzić te dwie czynności! Warto wspierać się niezwykłymi i ułatwiającymi życie patentami. Jednym z nich jest kreatywne wykorzystanie nosidełka.

Faktem jest, że sprzęt do noszenia doskonale przydaje się w sytuacjach, w których tradycyjny wózek “nie daje rady”. Zakupy w lokalnym sklepie, spacer w górach. to częste powody, którymi kierują się rodzice decydując się na zakup nosidła. W wielu sytuacjach zapominają jednak o tym, że dzięki temu niezwykłemu produktowi mogą ułatwić sobie codzienne czynności w domowym zaciszu.

Uwolnienie rąk da Ci wiele możliwości. Będziesz mogła swobodnie przyrządzać ulubione potrawy, sprzątać, wieszać pranie, czy też zajmować się pięknem Twojego ogródka.

Dzięki nosidełku doskonale połączyć pracę z rozwijaniem bliskości z Twoim maluszkiem. Dziecko blisko rodzica czuje się bezpiecznie, pogłębia z nim więź,  jest znacznie spokojniejsze i co ważne blisko serca łatwiej zasypia. Popularne kiedyś pozostawianie bobasa w kojcu, powoli odchodzi do lamusa. Coraz mniej rodziców decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ pozostawienie szkraba w samotności jest niebezpieczne. Tracimy go z pola widzenia i nie do końca wiemy czy bawiąc się nie zrobi sobie krzywdy.

Dziecko bez opieki to dość ryzykowna opcja, ale możesz wyeliminować niebezpieczeństwo – sięgnij po nosidełko!

Jeżeli nosidełko w domu to tylko ergonomiczne!

Decydując się na zakup nosidełka, które używane będzie także w domu, musimy pamiętać o jednej ważnej kwestii – ergonomiczności. Odznaczające się tą cechą modele są rekomendowane przez pediatrów oraz ortopedów. Dzięki temu masz pewność, że noszenie nie wpłynie negatywnie na zdrowie i samopoczucie Twojego maluszka. Również Ty jako rodzic nie odczujesz dyskomfortu z tytułu noszenia pociechy.

nosidełko

Nosidełka ergonomiczne “wymuszają” na dziecku poprawną i naturalną pozycję, która korzystnie wpływa na rozwój kręgosłupa i bioderek maleństwa. Nosząc nie narażasz go na niebezpieczeństwa, które mogą wpłynąć na jego zdrowie w dalszych fazach życia.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele nosidełek, ale tylko nieliczne z nich spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Wypróbuj nosidełka ergonomiczne Tula,  polskie nosidełka Zaffiro i LennyLamb, nosidełka Isara. Ich wyjątkowy design i najlepsze materiały sprawią, że z dzieckiem blisko siebie będziesz wyglądała powalająco.

Sięgając po nosidło, pamiętaj aby dobrać je odpowiednio do wagi i wzrostu dziecka. Dzięki idealnemu dopasowaniu, nie będziesz musiała się martwić o jego komfort oraz rozwój!

Artyukuł przygotowany przy współpracy sklepu online z nosidłami i chustami https://tulisie.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]