Henna na rzęsy

Wyraziste i pełne głębi spojrzenie to marzenie każdej kobiety bez względu na wiek czy miejsce pracy – każda z nas przecież chce czuć się wyjątkowo. Nie ma znaczenia, czy właśnie wybieramy się do sklepu po najpotrzebniejsze zakupy, czy będziemy gościem honorowym na dorocznym balu – każda z nas chce być piękna i wyglądać doskonale. Henna na rzęsy to jeden ze sposobów na podkreślenie siły swojego spojrzenia, nadania mu magnetyzmu, uroku, któremu nikt nie będzie mógł się oprzeć.
Nie trzeba za każdym razem umawiać się na wizytę do kosmetyczki ani płacić kroci za ten bezpieczny i wbrew pozorom bardzo prosty zabieg. Można go równie dobrze wykonać samodzielnie, jeśli posiadamy minimum zdolności manualnych, odpowiednie przybory i dobrej jakości hennę kosmetyczną do brwi i rzęs.
Brwi i rzęsy będą zniewalające nawet do czterech tygodni, jeśli zdecydujesz się na produkt dobrej jakości. Kosmetyk ten dostępny jest najczęściej w postaci miałkiego, czarnego proszku, który wystarczy zmieszać z wodą utlenioną. W sklepach można znaleźć jednak jeszcze inną odmianę – henna na rzęsy występuje również jako kremy oraz żele – niezwykle łatwe do zaaplikowania. Trzeba jednak zawsze sprawdzać skład chemiczny takich produktów, ponieważ w niektórych przypadkach poza samymi naturalnymi składnikami producenci dokładają również składniki wywołujące alergie oraz sztuczne barwniki.
Dla własnego bezpieczeństwa oraz ładnego wyglądu dobrze jest wykonać na dobę przed planowanym zabiegiem testy alergiczne – w ten sposób dowiesz się, jak twoja skóra reaguje na Kontny kosmetyk oraz jego skład chemiczny. Próbka powinna być wykonana na powierzchni obejmującej mniej więcej powierzchnię monety jednogroszowej, najlepiej w takim miejscu jak zgięcie łokcia czy skóra tuż za uchem – to właśnie tutaj skóra jest najdelikatniejsza i najlepiej wychodzą przeprowadzane testy. Jeśli po upływie dwudziestu czterech godzin nie zauważyłaś niczego niepokojącego, spokojnie możesz wykorzystać wybrany przez siebie preparat zawierający hennę.

http://www.testersi.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]