Girlandy to bez wątpienia jeden z najbardziej ostatnio popularnych dodatków aranżacyjnych. Nie tylko świetnie się prezentują, ale również są wyjątkowo funkcjonalne i praktycznie zawsze pasują do danego wnętrza. Rewelacyjnie wyglądają w klasycznym pomieszczeniu, jak też w takim urządzonym w stylu nowoczesnym.

Girlandy – jakie rodzaje?

Choć jeszcze do niedawna gościły w naszych mieszkaniach praktycznie tylko w święta Bożego Narodzenia, aktualnie królują w wielu wnętrzach niezależnie od pory roku. Girlandy to bardzo praktyczne oświetlenie, które pomaga rozjaśnić pomieszczenie lub uzyskać zamierzony półmrok. Wszystko zależy od efektu, który chcemy uzyskać.

Girlandy świetlne

Girlandy z żarówkami LED są uniwersalne gdyż można je wykorzystać zarówno w pomieszczeniach, jak też na zewnątrz. Na rynku są dostępne w bardzo wielu kolorach, co sprawia, że można je dopasować do stylu, jaki panuje w danym wnętrzu.

Girlandy z tradycyjnymi żarówkami to model, w którym żarówki są umieszczone obok siebie na dość długim kablu. Cieszy się on bardzo dużym uznaniem, gdyż daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Cotton balls z kolei to jedno z najciekawszych rozwiązań aranżacyjnych za niewielkie pieniądze. Jest to rewelacyjna alternatywa dla tych osób, które pragną zmienić wystrój w mieszkaniu nie inwestując przy tym dużych pieniędzy.

Gdzie umieścić girlandy?

Tak naprawdę girlandy można zawiesić praktycznie wszędzie. Sprawdzą się zarówno w salonie, w sypialni, w kuchni, a także w pokoju dziecięcym czy też na werandzie przed domem. Zawsze będą wyglądać wyjątkowo i z pewnością będą cieszyć nasze oczy bez względu na porę roku czy też pomieszczenie, w którym aktualnie spędzamy czas.

Girlandy to bardzo efektowny dodatek aranżacyjny. Właściwie dobrany do wnętrza tworzy niezwykle klimatyczny nastrój. Szukając nietypowych i ciekawych rozwiązań, warto się zatem zastanowić się nad tym stosunkowo prostym pomysłem. Sprawdzi się on zarówno jako wspaniałe dekoracja wnętrza, jaki ogrodu lub po prostu jako dodatkowe światło.

http://www.home-bazaar.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]