Farbowanie włosów jednorazowe

Jednego dnia zielone, jeszcze następnego różowe lub platynowe? Nie, to nie jest wyliczanka kolorów, to realna rzeczywistość jaka nastała w koloryzacji włosów w XXI wieku. Mowa tutaj o jednodniowych, zmywalnych farbach do włosów. Stosowanie farb do koloryzacji nietrwałej jest niezwykle proste i bezpieczne, spokojnie możemy je wykonywać u siebie w domu. Jednodniowe farby mają zwykle postać kremu i przy ich pomocy można zmienić kolor włosów tylko na jeden z dzień. Po takie farby warto zatem sięgać np. przed imprezą lub też, aby sprawdzić, który kolor włosów najkorzystniej będzie prezentować się na głowie. Kolorowe farby do włosów zmywalne to doskonała alternatywa dla trwałej koloryzacji.
Koloryzacja włosów to dla wielu kobiet ważny element dbania o dobry wygląd. Jedne z nas lubią kolory stonowane i poruszają się w bezpiecznych odcieniach brązu, czerni lub blondu. Inne z kolei lubią eksperymentować i szampański blond sprzed dwóch miesięcy wolą zamienić na głęboki kasztan. Są wśród nas też te lubią ekstrawagancję i odrobinę szaleństwa. Z dotychczasowego, jasnego odcienia, rezygnując na rzecz ognistej czerwieni lub urozmaicają look kolorowymi pasemkami. Po farby do włosów zmywające się po kilku myciach sięgają również panie, które chcą przekonać się, czy wybrany kolor pasm jest dla nich odpowiedni. Dzięki temu mogą sprawdzić, jak czują się i prezentują w kolorze blond lub odcieniach rudości, a następnie nałożyć na włosy trwały kolor lub – w razie niezadowolenia – wrócić do wyjściowej barwy.
Jeśli jesteś zwolenniczką zmian i to niejednokrotnie spektakularnych, to przedstawiamy ci kilka propozycji na jednodniowe farby, czyli farbowanie włosów jednorazowe.
• Schwarzkopf Live Pastel Spray- farba w formie sprayu, który ułatwia samodzielną koloryzację
• L’Oreal Paris Colorista SPRAY- utrzymuje się tylko do pierwszego mycia
• Spraye koloryzujące StarGazer zapewniają tymczasową zmianę koloru włosów, bez potrzeby ich rozjaśniania
• L’Oréal Paris, Colorista, 1-dniowy kolor w sprayu, Blue Hair- to kolor na 1 dzień, na tydzień lub 2 albo nawet na dłużej – w zależności od Twoich potrzeb

http://www.orlabaszta.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPaleta do makijażu
Następny artykułPodkład matujący