Dziecięce sale zabaw to miejsca, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o rozwoju aktywności psychoruchowej naszych pociech. Dzięki rozmaitym, kolorowym konstrukcjom oraz pomysłowym, rozwijającym warsztatom mogą one nie tylko całkowicie oddać się zabawie i przyjemnościom, ale także nauczyć się czegoś pożytecznego i rozwinąć swoje umiejętności. Fabryka Misia w Białymstoku to jedyne w swoim rodzaju miejsce na Podlasiu, które w swojej bogatej ofercie posiada atrakcje dla dzieci w każdym wieku – od maluchów po starszaków. To jedyny tego typu punkt w regionie, który prowadzi warsztaty z projektowania pluszowego misia.

Produkcja misia

W Fabryce Misia w Białymstoku, jak sama nazwa wskazuje, dzieci mogą wziąć udział w warsztatach, podczas których zakładają kask i jak prawdziwi pracownicy fabryki produkują własnego misia. Skąd wziął się pomysł? Otóż wszystko zaczęło się od Misia Madrusia, który jest bardzo samotny, bo nie zna innych misiów… ale pomóc mu w tym mogą właśnie Wasze dzieci! Cały proces rozpoczyna się od wyboru skórki, oczek i noska. Następnie dzieciaki tworzą i własnoręcznie malują misiowe serduszko, decydują o jego ubranku i cechach charakteru. Na końcu zostaje już tylko wybór imienia.

Liczne badania potwierdzają, że tworzenie zabawek rozwija zdolności manualne, a także pobudza wyobraźnię, pozytywnie wpływając na rozwój dziecka. Jest to niezwykle popularny trend, który przywędrował do nas z zachodu, a dzięki Fabryce Misia możemy zapewnić tę atrakcję dzieciom z Białegostoku i okolic.

Przyjęcia urodzinowe

Wyprawiając urodziny dziecka w Fabryce Misia, masz okazję sprawić, że ten dzień stanie się dla niego jeszcze bardziej wyjątkowy. Uśmiechnięci, w pełni wykwalifikowani animatorzy zapewniają podczas imprezy takie atrakcje dla dzieci jak: olimpiada urodzinowa, dyskoteka z Misiem, malowanie twarzy, robienie tatuaży, i wiele, wiele innych. Urodziny w Fabryce Misia w Białymstoku to niezapomniane przeżycie pełne zabawy, dziecięcych uśmiechów i radosnego gwaru. Nasi animatorzy angażują się w organizację od samego początku, pomagając w zaprojektowaniu kolorowych zaproszeń, a w trakcie imprezy z zapałem wypełniają każdą minutę rozrywkami i grami, dbając przy tym o bezpieczeństwo najmłodszych.

Zabawy po pachy!

Oprócz słynnych warsztatów z projektowania misia i organizacji urodzin, Fabryka Misia Białystok do dyspozycji ma także inne atrakcje dla dzieci, które urozmaicą im nawet zwykły dzień. Codziennie w godzinach 10-20 każde dziecko może tam zawitać i poszaleć na kolorowym torze przeszkód, pozjeżdżać na zjeżdżalniach, pofikać na trampolinach, zakręcić się na karuzeli czy puścić wodze fantazji podczas malowania na kredowych ścianach.

Nie ma nic wspanialszego niż widok uśmiechniętych twarzy dzieci i zadowolonych rodziców. Fabryka Misia gwarantuje moc wrażeń i świetnej zabawy. Serdecznie zapraszamy cały Białystok i okolice!

[Głosów:2    Średnia:5/5]