Czas na prezenty

Najgorętszy prezentowy czas to grudzień. Na początku miesiąca wypadają mikołajki. Z ich okazji dzieci dostają drobne upominki. Po kilkunastu dniach przychodzą Święta Bożego Narodzenia i czas kupowania prezentów pod choinkę. W ciągu roku dzieci dostają też prezenty z innych okazji: na dzień dziecka, na imieniny, urodziny czy na chrzest. Rodzice, dziadkowie i chrzestni muszą wykazać się niezwykłą pomysłowością, by na każdą okazję kupić prezent oryginalny i sprawiający dziecku radość.

Prezenty dla najmłodszych

Może się wydawać, że najłatwiej kupić prezent małym dzieciom. Problem zaczyna pojawiać się w momencie, gdy pokój malucha jest już zapełniony grzechotkami, misiami i klockami, a bliskim skończyły się pomysły. Wtedy warto kupić kreatywny prezent dla niemowlaka, który zajmie malucha na długie godziny, a przy okazji wspomoże jego rozwój. Do takich zabawek można zaliczyć bardzo popularne książeczki kontrastowe, idealne np. na mikołajki. Książeczki edukacyjne dla maluchów także są dobrym pomysłem na prezent. Warto też zastanowić się nad interaktywnymi zabawkami, które zachęcają dzieci do różnych aktywności. Maty edukacyjne do zabaw także zaliczane są do uniwersalnych prezentów dla niemowlaków.

Prezenty dla starszaków

Kupując prezenty dla starszych dzieci można wybierać je spośród klasycznych zabawek: klocków, samochodów i lalek. Można też zdecydować się na elektroniczne gadżety takie jak zdalnie sterowane pojazdy czy bardzo modne przenośne konsole do gier. Polecane zabawki dla 5 latka to także kolejki wraz z akcesoriami, dla chłopców, a dla dziewczynek zestawy do robienia kolorowej biżuterii.

Co wybrać?

Ekspert sklepu Hulahop.pl radzi, aby wybierać zabawki mobilizujące dzieci do różnych aktywności. Szeroka oferta, jaką ma sklep z zabawkami, daje ogromne możliwości. Modele do sklejania, zestawy do robienia bransoletek, gry planszowe, zdalnie sterowane modele czy klasyczne klocki – każda z tych zabawek pomaga dzieciom rozwijać ich kreatywność i wyobraźnię. Kreatywne zabawki dla dzieci w różnym wieku zapewniają ciekawe zajęcie na długie godziny, a przy okazji mają ogromny wpływ na rozwój dzieci.

[Głosów:3    Średnia:5/5]