W jaki sposób raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia? Depilacja laserowa – salony w Warszawie

0
Depilacja laserowa

Współczesna kultura zachodnia wypromowała kobiece kanony piękna, praktycznie pozbawione owłosienia na ciele (poza głową). Kobiety ze względów higienicznych i estetycznych pragną raz na zawsze pożegnać się z niepotrzebnymi włoskami na rękach, nogach czy okolicy bikini. Chcą być wolne od obowiązku ciągłego golenia różnych partii ciała i wydatków z tym związanych. W jaki sposób przebiega depilacja laserowa w Warszawie?

Który kolor włosów najlepiej poddaje się zabiegowi przy użyciu lasera?

Najlepsze efekty daje laser zastosowany na włosach grubych i ciemnych. Są one mocno napigmentowane, dlatego melanina w nich zawarta jest lepiej wychwytywana przez wiązki promieni ultrafioletowych emitowanych przez laser. Tuż przed zabiegiem nie wolno też stosować samoopalaczy ani też wybierać się do solarium – im większa różnica w odcieniu skóry i włosa, tym bardziej spektakularny efekt. Z tego też powodu najlepszym okresem do wykonywania zabiegu jest okres jesienno-zimowy, gdy słońce świeci słabiej, a nasza ekspozycja na nie i czas spędzany na świeżym powietrzu również są mniejsze. Na krótko przed zabiegiem (do 4 tygodni przed) nie powinno się depilować w sposób inwazyjny, to znaczy taki, który usuwa cebulkę włosa ze skóry.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać jak najlepsze efekty?

Jeśli interesuje Cię depilacja laserowa, Warszawa dysponuje bogatą bazą klinik urody, świadczących tego typu zabiegi. Weź pod uwagę, że potrzeba co najmniej roku, aby przestrzegać wszelkich zaleceń i dać sobie szansę na uzyskanie jak najlepszych efektów. Liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji. Kolejne spotkania odbywają się w gabinecie co sześć tygodni.

Jakie są najważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Wśród przeciwwskazań może być przyjmowanie leków doustnych. Światło uczulająco działają wszelkie zioła, takie jak nagietek czy dziurawiec, ale również witaminy z grupy A, D i C. Podczas regularnej suplementacji nie powinno się przystępować do zabiegu depilacji laserowej. Wśród przeciwwskazań znajduje się również ciąża, okres połogu i karmienie piersią. W okresie tuż przed, w trakcie i tuż po zabiegu nie należy przyjmować leków hormonalnych, w tym antykoncepcji. Depilacji laserowej nie powinny mieć przeprowadzane osoby, które walczą z chorobą nowotworową. Co istotne, zaburzona gospodarka hormonalna w organizmie może mieć wpływ na liczbę niezbędnych zabiegów. Przeciwwskazaniem do zabiegu mogą być również dermatologiczne choroby skóry w postaci łuszczycy czy bielactwa czy też tendencje do powstawania bliznowców.

Płaszcz wiosenny dopasowany do sylwetki

0
Płaszcz wiosenny

Wiosnę widać już coraz wyraźniej! Jednak najpierw musimy przetrwać pogodowe kaprysy i okres przejściowy, a to może oznaczać chłodne dni. Zamiast grubych kurtek warto nosić płaszcze damskie idealnie dopasowane do sylwetki. Jakie modele są modne tej wiosny? Poniżej kilka aktualnych trendów.

Wypadanie włosów po ciąży – czy da się coś z tym zrobić?

0
Wypadanie włosów po ciąży

Nadmierne wypadanie włosów po porodzie to sprawa, o której krąży wiele legend i mitów. Niektóre z nich mówią o tym, że można kompletnie wyłysieć inne przekonują do stosowania podejrzanych diet. Jedno jest pewne, z problemem wypadania włosów po ciąży spotyka się wiele kobiet. Nie ma jednak co wpadać w panikę. Warto poznać przyczyny takiego stanu rzeczy i zrobić wszystko, aby jak najbardziej zniwelować skutki takiego zdarzenia. Należy również pamiętać, że jest to jedynie etap przejściowy.

Dlaczego po urodzeniu dziecka włosy wypadają?

Przede wszystkim na początku zacznijmy od tego, że włosy wypadają nam nie tylko po ciąży, Dzieje się to również podczas szczotkowania, mycia czy przy zakładaniu czapki. Jest to normalna sprawa, gdyż cykl życia włosa trwa od 2 do 7 lat.

Zdrowy człowiek posiada ok. 90 % włosów w fazie wzrostu i ok. 10 % włosów, które są w fazie odpoczynku lub wypadania. Jest to więc naturalny proces, który nie jest zjawiskiem wyjątkowym.

Wpływ na wypadanie włosów po ciąży mogą mieć różne zmiany w naszym organizmie, szczególnie te hormonalne. Dzieje się tak na przykład u kobiet po urodzeniu dziecka. Przeważnie około drugiego miesiąca po porodzie obserwuje się nadmierne wypadanie włosów.

Niegdyś gęste i lśniące włosy tracą swój blask i zaczynają opuszczać głowę garściami. Takie zjawisko obserwuje się u 40-50 % wszystkich świeżo upieczonych mam, jednak u każdej wygląda to trochę inaczej. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

Przyczyny wypadania włosów po ciąży

Winowajcą całego zamieszania jest poziom estrogenów, który podczas ciąży był na wysokim pułapie i odpowiadał za kondycje włosów.  Po porodzie jego ilość drastycznie maleje, co ma wpływ na wygląd i zdrowie włosów. Stają się one cieńsze, słabsze i matowe.

Na szczęście naturalny cykl życia włosów dalej trwa, także po upływie 3-4 miesięcy zazwyczaj wszystko wraca do normy, a na głowie obserwujemy nowe, zdrowe i lśniące włosy.

Czy da się zapobiec wypadaniu włosów po ciąży?

Każda mama powinna mieć z tyłu głowy fakt, że hormony po urodzeniu dziecka stabilizują się dopiero, gdy przestajemy karmić dziecko piersią. Przez ten okres nie należy wspomagać się żadnymi ziołami, lekami itp. Gdyż mogłoby to zaszkodzić bezpośrednio dziecku.

Zjawisko to, jak już wcześniej wspomnieliśmy dotyczy ok. połowy kobiet. Zwykle problem znika sam w miarę upływu czasu.

Należy również pamiętać, że dopóki występuje konieczność karmienia dziecka piersią, jedyne co może stosować mama to witaminy dla kobiet karmiących piersią oraz odżywki do spłukiwania i szampony przeciw wypadaniu włosów po porodzie.

Po zakończeniu karmienia, zaleca się zastosowanie kuracji wspomagającej. W tym celu używa się wcierek, które mają przyspieszyć wzrost włosów i zahamować wypadanie. Jeżeli sytuacja się nie unormuje, a nawet pogłębi to zalecane jest wykonanie badań hormonalnych po okresie ok. 3 miesięcy od odstawienia dziecka od piersi.

Łysienie po ciąży może spowodować również samo karmienie piersią. Laktacja jest związana ze zwiększonym poziomem prolaktyny w organizmie, co może zwiększyć tą przypadłość.

Jak wzmocnić włosy po ciąży?

Jak wzmocnić włosy po ciąży

Aby zminimalizować skutki wypadania włosów po ciąży, należy przede wszystkim zadbać o to, co ląduje na talerzu. Posiłki powinny być bogate w mikro i makroelementy. Powinnyśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na witaminy z grupy B.

Dieta świeżo upieczonej mamy powinna być bogata w jaja oraz ryby. Należy uważać w przypadku stosowania witamin doustnych podczas karmienia piersią. Na włosy można stosować maski i odżywki, jednak ważna jest tutaj systematyczność stosowania.

Do momentu stabilizacji hormonalnej, zaleca się nie stosowanie zabiegów stylizacyjnych na włosy, takie jak lakierowanie, żelowanie, używanie innych specyfików oraz farbowanie czy trwała.

Wózek, fotelik samochodowy i torba. Jak wybrać najlepsze dla noworodka?

0
noworodek

Dla przyszłych rodziców zorganizowanie wyprawki dla noworodka to trudne zadanie. Wśród tysięcy przedmiotów można naprawdę się pogubić. Dlatego ważne, aby na spokojnie, jeszcze przed przyjściem na świat maluszka, zadbać o najpotrzebniejsze dla niego rzeczy. Z pomocą przychodzi firma Colibro, która specjalizuje się w sprzedaży wózków, fotelików samochodowych oraz toreb. Poniżej kilka porad związanych z tymi niezbędnymi zakupami.

Dziecko i pierwszy rok jego życia 

0
dziecko

Pierwszy rok życia dziecka jest to wyjątkowy czas zarówno dla świeżo upieczonych rodziców, jak i samego dziecka. Rozwój dziecka w pierwszym roku jego życia i został bardzo dokładnie opisany, a zatem rodzice mogą z miesiąca na miesiąc kontrolować, czy maluch nabywa niezbędnych umiejętności oraz rozwija się prawidłowo. Jak sprawdzić czy dziecko rozwija się prawidłowo? Jakie są najczęstsze problemy zdrowotne dziecka w pierwszym roku życia? 

Przeczytaj też: https://akcemed.pl/pierwszy-rok-zycia-dziecka/ 

Co po porodzie? 

Kilka dni przed planowanym porodem warto jest wybrać się do szpitala, w którym ma odbyć się poród. Powinniśmy wcześniej omówić też kwestie uczestnictwa przy porodzie. Dobrze jest zorientować się, jaka położna obejmie opieką kobietę po porodzie, a także gdzie znajduje się najbliższa poradnia laktacyjna – problemy z laktacją i karmieniem występują bardzo często. Nigdy nie należy odkładać pakowania do szpitala na ostatnią chwilę oraz przygotowywać wyprawki dla noworodka, tuż przed samym porodem. 

Prawidłowy rozwój dziecka 

Z upływem kolejnych miesięcy można zaobserwować Nabywanie przez dziecko kolejnych umiejętności. Najbardziej zauważalne są zmiany w umiejętnościach oraz zachowaniu, które określane są mianem skoków rozwojowych. Zazwyczaj poprzedzone są nagłą zmianą w zachowaniu dziecka – przykładowo pogodne do tej pory maluch zaczyna być płaczliwy i wrażliwy. 

Pierwszy rok życia dziecka to 7 skoków rozwojowych. Ogólny stan zdrowia oraz tempo jego rozwoju ocenia pediatra, podczas wizyt kontrolnych. W pierwszym roku życia dziecka wykonywanych jest kilka bilansów zdrowia, a także szczepień realizowanych zgodnie z kalendarzem szczepionek. 

Jakie są najczęstsze problemy zdrowotne dziecka w pierwszym roku życia? 

Niemowlę w pierwszych 12 miesiącach życia może doświadczyć wielu dolegliwości. Pierwszą z nich jest kolka, która wynika z niedojrzałości układu pokarmowego, która sprzyja powstawaniu bolesnych wyleci i uciążliwych bólów brzucha. Dziecko narażone jest wtedy na rozwój rozmaitych infekcji, zwłaszcza tych wirusowych. Rotawirusy odpowiadają te pojawienie się biegunek, które mogą prowadzić do odwodnienia malucha. 

Bardzo często u maluchów rozwijają się też infekcje górnych dróg oddechowych. Gorączka niemowlaka może towarzyszyć staną zapalnych gardła, anginie przy zapaleniu ucha środkowego. U maluchów, a zwłaszcza dziewczynek mogą pojawić się też infekcje dróg moczowych. 

Zobacz też: http://www.dlamojegodziecka.pl/porod-jak-sie-do-niego-przygotowac/

Jak wybrać sprzęt AGD do nowego mieszkania?

0
Jak wybrać sprzęt AGD do nowego mieszkania

Zanim wprowadzimy się do nowego mieszkania, musimy dopełnić szeregu formalności oraz wykonać mnóstwo czynności. Jedną z nich jest wyposażenie każdego pomieszczenia w niezbędne meble. Należy także odpowiednio wcześnie zakupić potrzebne sprzęty AGD. Warto wybierać takie modele, które będą funkcjonalne i posłużą nam przez dłuższy czas.

  1. Wybieramy pralkę – czym się kierować
  2. Jaką lodówkę kupić?
  3. Piekarnik – gazowy czy elektryczny?

Podpowiadamy, jakich sprzętów AGD nie powinno zabraknąć w Twoim domu oraz na co zwracać uwagę podczas ich zakupu.

Wybieramy pralkę – czym się kierować?

Pralka należy do niezbędnych sprzętów, bez których funkcjonowanie byłoby utrudnione. Dzięki niej możemy mieć zawsze świeżo wyprane i pachnące ubrania. W sklepach znajdziemy różne rodzaje i modele pralek, przez co wielu z nas nie wie, jak wybrać pralkę. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Jednym z czynników, który zazwyczaj bierzemy pod uwagę podczas wyboru pralki, jest jej ładowność oraz zakres obrotów. Najczęściej spotykamy się z ładownością ok. 6 kg, która może okazać się wystarczająca dla rodziny z dwójką dzieci. Parametr ten należy dostosować do liczby domowników oraz częstotliwości robienia prania.

Na rynku znajdziemy modele ładowane od góry oraz ładowane od frontu. Te pierwsze mają zawsze taki sam wymiar, niezależnie od ich parametrów. Inaczej jest w przypadku pralek ładowanych od frontu, gdyż jej głębokość jest zależna od ładowności. Dlatego też przed zakupem dobrze jest sprawdzić wszelkie podane wymiary i upewnić się, że pralka zmieści się miejscu, które na nią przeznaczyliśmy.

Innym istotnym elementem jest klasa energetyczna danego modelu. Oznacza się ją za pomocą liter od A do D, przy czym A oznacza pralkę najbardziej energooszczędną. Obecnie najczęściej spotykamy pralki o klasie energetycznej od A+ do A+++, które zużywają od 40 do 70 litrów podczas jednego prania.

Jaką lodówkę kupić?

Kiedy nasza łazienka jest już zaopatrzona w bardzo ważny sprzęt, jakim jest pralka, możemy przystąpić do zakupu urządzeń do kuchni. Jednym z nich jest lodówka, której posiadanie jest niezbędne. Daje nam ona możliwość długiego przechowywania jedzenia, bez obaw o to, że się zepsuje. Decydując się na model z zamrażarką, zyskujemy możliwość mrożenia jedzenia, przez co o wiele dłużej będzie zdatne do spożycia.

W wielu sklepach znajdziemy szeroki wybór tego rodzaju sprzętów. Różnią się one między sobą nie tylko wielkością, pojemnością i wyglądem, lecz też dostępnymi funkcjami. Jednak ważnym czynnikiem, na który zawsze warto zwrócić uwagę, są parametry lodówki. Muszą być one dostosowane do wielkości kuchni i dostępnego w niej miejsca. Możemy wybierać spośród lodówek wolnostojących oraz tych do zabudowy, a także jedno- i dwudrzwiowych. Nie bez znaczenia jest też fakt, w którą stronę otwierają się drzwi lodówki – należy to przemyśleć już na etapie planowania aranżacji kuchni.

Obecnie większość lodówek posiada funkcję no Frost, zapobiegającej powstawaniu lodu w jej wnętrzu. W efekcie nie musimy poświęcać czasu na rozmrażanie urządzenia, które wymaga sporo pracy. Warto również zwrócić uwagę, czy dany model posiada filtr antybakteryjny, dzięki któremu możemy mieć pewność, że w lodówce nie powstanie pleśń, a produkty nie będą zbyt szybko się psuły. Ciekawym rozwiązaniem są lodówki wyposażone w komory z osobną regulacją temperatury, które przeznaczone są do przechowywania konkretnych produktów. Taki sposób chłodzenia zapewnia nam świeżość produktów, takich jak ryby, mięso lub owoce morza.

Piekarnik – gazowy czy elektryczny?

W wielu polskich kuchniach obecnie znajdziemy piekarniki elektryczne, zupełnie inaczej niż jeszcze 20 lat temu, kiedy to królowały piekarniki gazowe. Czy warto jednak podążać za trendami?

Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma rodzajami piekarników, jest oczywiście sposób zasilania. Każde z tych urządzeń funkcjonuje na zupełnie innych zasadach. Zaletą modeli elektrycznych jest z pewnością komfort oraz wygoda podczas ich użytkowania. Standardem jest już termoobieg, który zapewnia równomierne pieczenie, a także inne dodatkowe opcje – grillowanie, pieczenie górne oraz dolne. Specjalne programy umożliwiają automatyczne dostosowanie parametrów do rodzaju przygotowywanej potrawy, co jest sporym ułatwieniem. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że minusem tego rozwiązania są wyższe rachunki za prąd, który obecnie jest zdecydowanie droższy od gazu.

Główną zaletą piekarnika na gaz jest jego niższa cena – zarówno zakupu, jak i eksploatacji. Gaz może być pobierany na dwa sposoby – z sieci lub też z butli gazowej. Uważa się, że również serwisowanie tego rodzaju urządzenia jest tańsze. Jednak są też i pewne minusy, takie jak fakt, iż grzałka umieszczona w dolnej części urządzenia, może przyczynić się do nierównomiernego pieczenia. Ponadto, utrzymanie tego urządzenia w czystości jest nieco trudniejsze niż jego elektrycznej wersji, która zazwyczaj wyposażona jest w funkcję automatycznego czyszczenia. W przypadku piekarników gazowych – ze wszelkimi zanieczyszczeniami musimy radzić sobie sami, co może okazać się nieco problematyczne.

Łóżeczko-domek: dlaczego warto wykorzystać je do aranżacji pokoju dziecięcego?

0
łóżko domek dla dzieci

Łóżko jest najważniejszym meblem w dziecięcym pokoiku. Służy nie tylko do odpoczynku po intensywnym dniu, ale jest chętnie wybierane przez maluchy jako idealne miejsce do zabawy. Kupując meble, którymi zaaranżujesz kącik do spania musisz pamiętać o tym, by łączyły w sobie nietypową, designerską estetykę, ale przede wszystkim były wykonane z naturalnych, bezpiecznych materiałów.

Okrycie kąpielowe zamiast ręcznika? Czy to dobry pomysł?

Okrycie kąpielowe

Codzienna kąpiel to przyjemny rytuał dla wielu dzieci. Odpręża, relaksuje i pozwala na bliższy kontakt z rodzicem. Aby przyjemność trwała jeszcze dłużej, warto zaopatrzyć się w mięciutki ręcznik dziecięcy, który nie tylko pozwoli osuszyć skórę, ale również ochroni przed utratą ciepła. Doskonale w tym celu sprawdzi się okrycie kąpielowe, które wyposażone w dodatkowy kapturek, zabezpieczy główkę maluszka przed chłodem. W sprzedaży znaleźć można wiele modeli, dzięki czemu bez trudu dopasować można okrycie dla niemowlęcia, jak i starszego smyka.

Proste rozwiązania są najlepsze!

Okrycie kąpielowe, takie jak np. https://alberomio.pl/okrycia-kapielowe/ to bez wątpienia jedno z tych dziecięcych akcesoriów, po które warto sięgnąć, jeśli zależy nam na codziennym komforcie. W przeciwieństwie do innych, klasycznie występujących ręczników, wyposażone jest w specjalny kapturek, który chroni główkę maluszka i pozwala utrzymać jej odpowiednią temperaturę. Prosto, łatwo i wygodnie. Mając pod ręką tak podręczne rozwiązanie, nie potrzebne będą bawełniane czapeczki czy zawiązywanie ręcznika, aby zasłaniał główkę dziecka.

O tym musisz pamiętać!

Wybierając okrycie kąpielowe, pierwszym, niejako najważniejszym aspektem jest jego rozmiar. Ręcznik nie może być za mały. W przeciwnym razie nie będzie w stanie należycie osłonić ciała maluszka, a co za tym idzie, nie sprosta swojemu zadaniu. W sprzedaży można znaleźć standardowe modele o wymiarach 100×100, które najlepiej sprawdzą się w przypadku niemowląt. Istnieją również mniejsze ręczniki. Niemniej jednak, o wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup produktu o większym rozmiarze, albowiem posłuży na dłużej. Szczególnie, że maluchy szybko rosną i po krótkim czasie może okazać się, że jest po prostu za mały.

Idealne okrycie kąpielowe to również te, które będzie wykonane z przyjemnego w dotyku materiału. Najlepiej w tym zakresie sprawdzi się bawełna frotte. Miękka, puszysta, a do tego niezwykle chłonna. Świetnie absorbuje wilgoć, zapewniając tym samym maluszkowi najwyższy komfort termiczny.

Kolory i wzory

Nie tylko parametry dotyczące rozmiaru i rodzaju materiału są ważne przy wyborze okrycia kąpielowego. Dla wielu rodziców równie istotna jest kolorystyka i wzornictwo, dzięki czemu mogą dobrać pasujący model do pozostałej wyprawki maleństwa. W tym zakresie również można liczyć na dużą różnorodność, albowiem w sprzedaży dostępne są zarówno ręczniki gładkie, w jednolitych kolorach, jak również ozdobione wesołymi nadrukami.

Ręcznik dla niemowlaka: co najlepiej sprawdzi się dla niemowląt po kąpieli?

0
Ręcznik dla niemowlaka

Kąpiel zwykle jest źródłem przyjemnych, relaksujących doznań. W przypadku noworodka sprawa może wyglądać jednak zupełnie inaczej – bywa, że jest trudnym rytuałem zarówno dla rodzica, jak i malucha. Zmiany temperatur, niewłaściwie dobrane kosmetyki do kąpieli czy nawet szorstki ręcznik – wszystko to może odbić się negatywnie na samopoczuciu dziecka. Sprawdź, czym kierować się, dobierając ręcznik dla niemowlaka. Podpowiadamy, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę.

Nie wszystkie maluchy uwielbiają kąpiele. Z tego względu rodzice często dwoją się i troją, aby uprzyjemnić maluchowi ten rytuał. Optymalna temperatura – około 37 stopni Celsjusza, czyli zbliżona do temperatury ciała, a także właściwy dobór kosmetyków to jedne z najważniejszych kwestii, o które należy zadbać. Pozwoli to stopniowo i łagodnie przyzwyczajać się niemowlakowi do kąpieli. Nie należy zapominać jednak o innym, równie ważnym aspekcie, który często jest pomijany przez rodziców. Chodzi o dobór ręcznika dla dziecka, który również w dużej mierze wpływa na komfort malucha po umyciu.

Ręcznik dla niemowlaka – jaki materiał wybrać?

Na co należy zwrócić uwagę przed zakupem okrycia kąpielowego dla niemowlęcia? Szczególnie istotnym kryterium jest przede wszystkim rodzaj materiału, który powinien być łagodny dla wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry niemowlaka. Dostępne na rynku ręczniki różnią się składem. Szukaj tych jak najbardziej miękkich tkanin i unikaj wszelkich szorstkich materiałów. Warto wybierać okrycia wykonane w stu procentach z bawełny lub z niewielkimi domieszkami. To właśnie taka tkanina najlepiej absorbuje wodę. Przemoczony ręcznik sprawi, że dziecku będzie znacznie chłodniej.

Warto wystrzegać się popularnych ręczników, które są wykonane z mikrofibry. Choć materiał ten znany jest ze swoich szybkoschnących właściwości, z uwagi na cienką strukturę niekoniecznie będzie dobrym wyborem dla maluszka. Taki ręcznik nie zabezpieczy go dobrze przed szybkim wychłodzeniem. Okrycie kąpielowe nie powinno być jednak też zbyt grube, ponieważ będzie długo wysychać.

Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze ręcznika jest jego kształt, który może ułatwić nakładanie i zdejmowanie go po kąpieli. Warto zastanowić się przed zakupem, czy lepsza i wygodniejsza w użyciu dla nas i dla dziecka będzie wersja kwadratowa czy okrągła. Istotny jest również rozmiar – powinien być odpowiednio dopasowany do wieku i wzrostu maluszka.

Ręcznik kąpielowy dla niemowlaka – z kapturem czy bez?

Wielu rodziców chętniej wybiera ręcznik z kapturem dla dziecka z prostego powodu – podczas kąpieli i po niej, gdy skóra jest nadal mokra, wychłodzenie następuje dość szybko, a ciepło ciała najszybciej ucieka przez głowę. Dlatego zaraz po umyciu podczas wycierania malucha ręcznikiem warto nałożyć mu na głowę kapturek. Ochroni on przed zbyt szybką utratą ciepła i zapewni dziecku komfort cieplny. Ten rodzaj okrycia kąpielowego dla niemowląt sprawdzi się zwłaszcza w nieco chłodniejsze dni, gdy maluch może być wrażliwszy na infekcje.

Jeśli zależy ci na tym, aby dziecko miało zapewnione ciepło po umyciu i dodatkowo chcesz sprawić, żeby jeszcze bardziej pokochało kąpiele, rozważ zakup ręczników z kapturkiem w fantazyjnej formie, na przykład z uszkami liska czy słonika. Modele tego rodzaju cieszą się popularnością zarówno wśród rodziców, jak i ich pociech.

Artykuł sponsorowany.

Modne ubrania damskie

0
Modne ubrania damskie

Aktualna moda damska pozwala na wiele. Skorzystaj z tego, że na topie są ubrania, które łączą nieskrępowany luz i elegancję, a także stylistykę vintage z minimalizmem i twórz niepowtarzalne, efektowne zestawienia na różne okazje!

Znajdź sklep, w którym zaopatrzysz się w to, czego potrzebujesz!

Kobiety uwielbiają uzupełniać swoją garderobę o nowe ubrania. I nic w tym dziwnego, bo dzięki nim można poczuć się bardziej kobieco, pewnie i być bardziej zmotywowaną do działania. Oczywiście zakupy muszą być przemyślane. Jeśli szukasz sklepu online, w którym będziesz mogła wybierać wśród bardzo szerokiego i naprawdę atrakcyjnego asortymentu, sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Moodish. Wejdź na stronę https://moodish.pl/k15-ona i przejrzyj wszystkie kategorie, które Cię interesują. Białe lub czarne, lekko dopasowane T-shirty z kontrastowymi nadrukami, długie sukienki ozdobione zwierzęcymi lub kwiatowymi wzorami, atłasowe bluzy i spodnie dresowe, casualowe płaszcze w szeroką kratę – tych ubrań nie powinno zabraknąć w szafie fanki najgorętszych trendów!

Idealne do noszenia w domu, na spacerze lub na randce

Skorzystaj z tego, że w jednym miejscu możesz znaleźć ubrania i dodatki na każdą okazję. Dodaj barw swojej codzienności w szary zimowy poranek – załóż ciepły, pastelowy sweter z wysokiej jakości dzianiny i spodnie jeggy albo prostą sukienkę z elastycznego materiału oraz legginsy i czuj się swobodnie przez cały dzień. Wybierając się na spotkanie, postaw na niezobowiązującą elegancję. Wśród mnóstwa sukienek o najmodniejszych fasonach i deseniach na pewno znajdziesz niejeden model, który przypadnie Ci do gustu. Aby stworzyć wyrazisty look, długie sukienki zakładaj do sztybletów. Krótsze spódnice z kolei świetnie wyglądają w duecie z butami z długimi cholewkami.

Baw się modą i dbaj o swój image

Najważniejsze, abyś dobrze się czuła w swoich stylizacjach. Podkreślaj swój własny, niepowtarzalny styl, wybierając te ubrania, które naprawdę Ci się podobają! Jeśli nie lubisz kwiatowych printów, wybierz geometrię i kontrasty!